60282 LEGO® City Ugniagesių vadavietė

Lego
54,99 €
Sandėlyje
Kodas
60282

TV serialo LEGO® City Adventures ugniagesių žaidimo rinkinys!

Šis klasikinis žaislinis ugniagesių sunkvežimis su keltuvu ir personažais iš TV serialo LEGO® City Adventures pakels vaikų žaidimą į aukštesnį lygį!

  • Kodas, serija: 60282 LEGO® City Fire
  • Detalių skaičius: 380
  • Rekomenduojamas amžius nuo 6 metų.

Bum! O varge! Mokslininko išlieta kava sukėlė gaisrą jo laboratorijoje! Skubėk į nelaimės vietą pramonės parke su LEGO® City TV herojais Bob ir Feldman. Nuvairuok šaunų ugniagesių sunkvežimį į nelaimės vietą ir paleisk ugniagesių robotą Toastie su galinga vandens patranka. Tada pačiupk gesintuvą, įlipk į keltuvą ir padėk LEGO City ugniagesių vadavietės komandai įveikti nelaimę!

Šį įspūdingą LEGO® City ugniagesių vadavietės (60282) žaidimo rinkinį sudaro klasikinis ugniagesių sunkvežimis su veikiančiu keltuvu. Vaikai taip pat gaus būrį LEGO City TV personažų, įskaitant Bob, Feldman ir ugniagesių robotą Toastie su vandens patranka, kuri šaudo vandens elementus. Perkelkite savo mažąjį didvyrį į TV serialo LEGO City Adventures veiksmą, kur jiems patiems reikės sugalvoti scenarijų!Puikus konstravimo rinkinys vaikams nuo 5 metųŠio LEGO City žaidimo rinkinio dėžutėje rasite aiškias konstravimo instrukcijas. Arba atsisiųskite Instructions PLUS, kurios yra programos LEGO Building Instructions dalis. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su priartinimo ir pasukimo įrankiais greitai pavers vaikus konstravimo meistrais!Kūrybiškas žaidimas vaikamsLEGO City ugniagesių žaidimo rinkiniai atveria pramogų pasaulį, kuriame galima nevaržyti vaizduotės su funkcijų kupinais pastatais, tikroviškais automobiliais ir įspūdingais personažais, kurie įkvepia išradingam žaidimui.

• Vaikai gali žaisti istorijas iš populiaraus TV serialo LEGO® City Adventures su LEGO City Ugniagesių vadavietės (60282) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro tikroviškos transporto priemonės ir smagūs personažai iš TV serialo.

• Kas dėžutėje? Šaunus ugniagesių sunkvežimis su veikiančiu keltuvu, laboratorijos aplinka su kylančiomis LEGO® liepsnomis ir LEGO City TV personažai ugniagesių robotas Toastie, Bob ir Feldman.

• Vaikai gali pakelti ugniagesių sunkvežimio keltuvą, šaudyti vandens elementus iš ugniagesių roboto Toastie, kad užgesintų LEGO® liepsnas ir žaisti istorijas su smagiais LEGO City TV personažais.

• Šis kokybiškas žaidimo rinkinys taps įspūdinga Kalėdų, gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovana TV serialo LEGO® City Adventures gerbėjams ir vaikams, kuriems patinka kūrybiškai žaisti.

• Sukonstruotas ugniagesių sunkvežimis (su nuleistu keltuvu) yra 10 cm aukščio, 33 cm ilgio ir 6 cm pločio.

• Ugniagesių sunkvežimis turi daiktadėžę ugniagesių priedams ir priekabą su rampa ugniagesių robotui Toastie. Su 3 ugniagesių minifigūrėlėmis su šalmais.

• Su aiškiomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS – interaktyviu vadovu pradedantiesiems, kuris yra nemokamos programos LEGO® Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalis.

• LEGO® City ugniagesių rinkiniai sužadina išradingam žaidimui vaidmenimis ir nevaržomiems nuotykiams tikroviškoje aplinkoje su detaliais pastatais, šauniomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie patinka vaikams.

• Ar kada nors susimąstėte, kodėl LEGO® kaladėlės taip vienodai susijungia ir atsiskiria? Dėl to, kad LEGO komponentai gaminami laikantis griežtų pramonės kokybės standartų.

• LEGO® dalys kruopščiai tikrinamos, siekiant užtikrinti, kad visi LEGO konstravimo žaidimo rinkiniai atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.


Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas5702016911558
Prekinis ženklasLego
AmžiusNuo 6 metų
LytisTinka visiems
Pakuotės išmatavimai48 x 26 x 6 cm
Pristatymas1-3 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:60282 LEGO® City Ugniagesių vadavietė
Jūsų atsiliepimas