60279 LEGO® City Ugniagesių gelbėtojų sunkvežimis

Lego
9,99 €
Sandėlyje
Kodas
60279

Šaunus ugniagesių sunkvežimis vaikams

Padovanokite mažajam didvyriui įspūdingą LEGO® City ugniagesių pramogą su šiuo šauniu ugniagesių sunkvežimiu – tobulas žaidimo rinkinys vaikams, kuriems patinka žaidimas vaidmenimis.

  • Kodas, serija: 60279 LEGO® City Fire 
  • Detalių skaičius: 87
  • Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

Nelaimė! Gaisras! Padėkite! Prisijunk prie LEGO® City ugniagesio šauniame ugniagesių sunkvežimyje ir skubėk į nelaimės vietą. O varge – kelią užtvėrė nuodeguliai! Bet šiam šauniam automobiliui tai ne kliūtis. Vairuodamas sunkvežimį nustumk degančius rąstus priekiniu stumtuvu. Tada čiupk gesintuvą ir užgesink liepsnas. Puiku! Eilinė LEGO City didvyrių darbo diena.

Praturtinkite vaikų žaidimą šiuo LEGO® City Ugniagesių sunkvežimio (60279) žaidimo rinkiniu. Jie gali vairuoti ugniagesių sunkvežimį, kraipydami jį šalis, stumdyti LEGO rąstus priekiniu stumtuvu ir šaudyti vandens elementus ugniai užgesinti. Su LEGO City ugniagesiu nelaimės vietoje, šis konstravimo žaislas išties įžiebia vaikų vaizduotę.Smagus ir paprastas konstruotiŠis žaislinis sunkvežimis turi spausdintines instrukcijas ir Instructions PLUS, kurios yra programos LEGO Building Instructions dalis. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su puikiais priartinimo ir pasukimo įrankiais greitai padeda pradedantiems LEGO konstruotojams tapti konstravimo meistrais.Sutelkite vaikų vaizduotęSu LEGO City ugniagesių rinkiniais vaikai gali patirti nevaržomus nuotykius ir veiksmo kupinus scenarijus, kurie atspindi tikroviškas situacijas. Didelis pasirinkimas pastatų, tikroviškų transporto priemonių ir smagių personažų perkelia vaikus į pasaulį, kur galima nevaržyti kūrybiškumo ir vaizduotės.

• Šis ugniagesių automobilis taps puikia pažintimi su įspūdingu LEGO® City pasauliu, kuriame vaikai tampa kasdieniais didvyriais žaisdami tikroviškus ugniagesių nuotykius. Tinka vaikams nuo 5 metų amžiaus.

• Kas dėžutėje? LEGO® City Ugniagesių gelbėtojų sunkvežimio (60279) žaidimo rinkinį sudaro vairuojamas ugniagesių sunkvežimis su stumtuvu ir gesinimo žarna, degantys LEGO rąstai ir ugniagesio minifigūrėlė su šauniu šalmu.

• Vaikai gali vairuoti ugniagesių sunkvežimį kreipdami jį į šonus, nustumti LEGO® liepsnas ir šaudyti vandens elementus iš gesinimo žarnos smaigų šaudyklės į liepsnas.

• Šis LEGO® ugniagesių žaidimo rinkinys taps puikia dovanėle bet kokia proga. Jis puikiai tinka berniukams ir mergaitėms nuo 5 metų amžiaus, kurie neturi daug konstravimo patirties.

• Sukonstruotas ugniagesių sunkvežimis yra 6 cm aukščio, 10 cm ilgio ir 5 cm pločio.

• LEGO® priedus sudaro ruporas, gaisrininko šalmas ir rąstai su liepsnos elementais.

• Su spausdintomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS – yra nemokamos programos LEGO® Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalimi. Šis interaktyvus konstravimo vadovas padeda vaikams tapti konstravimo meistrais!

• LEGO® City ugniagesių žaislai išsiskiria spalvingais pastatais, šauniomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie sužadina išradingam žaidimui vaidmenimis vaikams kuriant nevaržomus nuotykius tikrą gyvenimą primenančioje aplinkoje.

• Ieškote kokybiško žaislo vaikams? Visi LEGO® City komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet.

• LEGO® City kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.


Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas5702016912043
Prekinis ženklasLego
AmžiusNuo 6 metų
LytisTinka visiems
Pakuotės išmatavimai15 x 14 x 6 cm
Pristatymas1-3 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:60279 LEGO® City Ugniagesių gelbėtojų sunkvežimis
Jūsų atsiliepimas