Velvetinė suknelė mergaitei „Miško pasaka”, Boboli

Pirk daugiau už 27,95 € Kaina 35,95 €
Yra vietoje | Pristatymas 1-2 d.d.
Kodas
232030 - 9756

Minkšto velvetinio audinio suknelė su spalvingais miško gėlių raštais sukuria jaukų ir pasakišką įvaizdį. Suknelės kirpimas ir tekstūra suteikia patogumo bei šilumos jausmą, o subtilios detalės pabrėžia stilingą kasdienį dizainą.

  • Spalvingas miško gėlių ir grybų raštas: sukuria išskirtinį pasakos įkvėptą dizainą
  • Minkštas velvetinis audinys: suteikia švelnumo ir komforto pojūtį
  • Klasikinė apykaklė su subtiliais raukiniais: papildo suknelės žavesį
  • Ilgos rankovės su elastingu rankogaliu: užtikrina gerą prigludimą
  • Priekyje esantys dekoratyvūs mediniai sagos: palengvina apsirengimą
  • Sluoksniuotas sijono kirpimas: suteikia purumo ir laisvumo judant
  • Lengvai platėjantis siluetas: nevaržo judesių
  • Sudėtis: 65% medvilnė, 30% poliesteris, 5% elastanas

 

Boboli - laisvė nėšioti

„Boboli” – tai ispaniškas vaikiškų rūbų prekinis ženklas, kurio pagrindinis tikslas yra pasiūlyti aprangą vaikams, kuri būtų patogi, saugi ir tvari – būtų pritaikyta bet kokiems vaikų nuotykiams!

  • Saugumas. „Boboli” prekinio ženklo gaminiai atitinka aukščiausius Reach, OEKO-TEX saugos reikalavimus. Tarptautiniai kokybės standartai užtikrina, jog visi rūbai pagaminti iš saugių ir pačių patvariausiu audinių.
  • Ilgalaikiškumas. „Boboli” užtikrina, jog rūbai bus ilgaamžiai ir tvarūs – nepraras savo išvaizdos ir kokybės net ir po pačio intensyviausio žaidimo.
  • Patogumas. Pamirškite žodžius „graužia“, „trina”. „Boboli” rūbai yra patogūs nešioti nuo pačios pirmos minutės – tai užtikrina švelnūs ir  minkšti aukščiausios kokybės audiniai.
  • Stilius. Kiekviena Boboli rūbų detalė yra atkurta su didžiausiu atidumu – kiekvienas rūbas atskleidžia vis kitokią vaiko asmenybės pusę.

*Atkreipiame dėmesį: reali prekės spalva gali nežymiai skirtis priklausomai nuo Jūsų įrenginio ekrano nustatymų. Prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Gamintojo šalisIspanija
Prekinis ženklasBoboli
LytisMergaitėms
Medžiagos sudėtis65% medvilnė, 30% poliesteris, 5% elastanas
Pristatymas1-2 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:Velvetinė suknelė mergaitei „Miško pasaka”, Boboli
Jūsų atsiliepimas