Mergaitėms nuo 3 iki 4 metų


Nuo 3 iki 4 metų

Pasirinkti tinkamus žaislus mergaitėms nuo 3 iki 4 metų yra svarbu, nes šiuo amžiaus tarpsniu jos pradeda aktyviai tyrinėti pasaulį, lavinti motoriką ir kūrybiškumą. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti žaislus mergaitėms šio amžiaus grupėje:

  • Kūrybiniai rinkiniai: pasirinkite žaislus, kurie skatina kūrybiškumą ir vaiko gebėjimą naudoti savo vaizduotę. Tai gali būti piešimo rinkiniai, dėlionės arba konstruktoriai, kurie leidžia mergaitei kurti įvairius objektus.
  • Mokomieji žaidimai: rinkitės žaislus, kurie padeda skatinti vaiko intelektualinį, kalbėjimo ar motorinį vystymą. Pavyzdžiui, galite pasirinkti žaislus su raidėmis arba skaičiais, kurie padės mergaitei mokytis naujų dalykų. Taip pat galite įtraukti spalvų atpažinimo ar formų atpažinimo žaislus.
  • Vaidmenų žaidimai: mergaitės šio amžiaus dažnai mėgsta įsivaizduoti, kad jog yra princesės, fėjos, gydytojos, auklės, mokytojos... Su tinkamais vaidmenų žaislais, skatinate kūrybiškumą ir socialines įgūdžius.
  • Lėlės ir lėlių vežimėliai: nuo 3 metų mergaitės pradeda aktyviai žaisti su įvairiomis lėlėmis. Lėlių vežimėliai padeda dar geriau įsijausti į "mamos" vaidmenį.
  • Plastilino rinkiniai: Pasirinkite plastilino rinkinius su įvairiais formelių ir spalvų variantais. Šie rinkiniai skatina mergaitės kūrybiškumą ir smulkųjį motoriką.

Llorens lėlės

Lėlės

Piešimo lentelės

Parduotuvės, kasos aparatai

Lėlių vežimėliai

Interaktyvūs gyvūnai

Pliušiniai žaislai

Švaros rinkiniai

Virtuvės rinkiniai

Daktaro rinkiniai

Grožio rinkiniai

Mikrofonai

Šokių kilimėliai

Plastilinas, modelinas

Mozaikos

Piešimo rinkiniai

Dėlionės

Lavinamieji žaidimai

Playmobil

Frozen žaislai

Barbie lėlės