Berniukams nuo 5 iki 7 metų


Pagal herojų


Nuo 5 iki 7 metų

Pasirinkti žaislus berniukams nuo 5 iki 7 metų yra svarbu, nes šiuo amžiaus tarpsniu jie aktyvūs, kūrybingi ir aktyviai tyrinėja pasaulį. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti tinkamus žaislus berniukams šio amžiaus grupėje:

  • Kūrybiškumą skatinantys žaislai: Pasirinkite žaislus, kurie skatina berniuko kūrybiškumą ir leidžia jam kurti ir konstruoti. Tai gali būti konstruktoriai, robotai arba mokomieji eksperimentai, kurie skatina berniuko gebėjimą kurti, tyrinėti ir išspręsti problemas.
  • Išmanūs žaislai: naujausių technologijų žaislai, kurių pagalba vaikais gali atlikti įvairias išmanias funkcijas - programuoti ar naudoti išmanųjį telefoną valdyti žaislą.
  • Vaidmenų žaislai: tikroviški metaliniai ginklai padės vaikams įsijausti į policininkų, kaubojų ir kitų herojų vaidmenis.
  • Loginiai žaidimai: Pasirinkite žaislus, kurie skatina berniuko mąstymą, strategijų kūrimą ir problemų sprendimą. Tai gali būti galvosūkiai, strateginiai stalo žaidimai, konstrukciniai rinkiniai arba mokomieji kompiuteriniai žaidimai, kurie skatina logiką, kritinį mąstymą ir kūrybišką problemų sprendimą.
  • Sportiniai žaidimai: Pasirinkite žaislus, kurie skatina berniuko sportinį aktyvumą ir įvairių sportų išbandymą. Tai gali būti bokso, krepšinio, futbolo rinkiniai.
  • Mokomieji žaislai: Pasirinkite žaislus, kurie tuo pačiu metu yra ir linksmai praleidžiamas laikas, ir turi edukacinį aspektą. Tai gali būti mokomieji kompiuteriniai žaidimai,  strateginiai ir lavinamieji stalo žaidimai

Paspirtukai

Sporto prekės

Vandens ir muilo burbulų šautuvai

Šoviniai su pistonais

Magnetiniai konstruktoriai

Įvairūs konstruktoriai

Galvosūkiai

Nešiojami kompiuteriai

Išmanūs žaislai

Robotai

Valdomos mašinos

Laivai

Muzikiniai instrumentai

Laikrodžiai

Žmogus voras

Lavinamieji žaidimai

Pokemon