Bristle Blocks konstruktorius „Pradinis rinkinys“, 50 det.

17,99 €
Yra vietoje | Pristatymas 1-2 d.d.
Kodas
3068Z

50 detalių „Bristle Blocks” konstruktorius rinkinys patogioje susidėti dėžutėje.

„Bristle Blocks” - tai išskirtinis fantaziją ir motorinius įgūdžius lavinantis konstruktorius. Dėka ypatingo dizaino „Bristle Blocks” detalės itin lengvai jungiasi - įvairių formų kaladėles galima dėlioti iš visų pusių. „Bristle Blocks” gali statyti mažesni vaikai (nuo 2 metų) ir vaikai, kuriems sunku sukaupti dėmesį. Kiekvienas  „Bristle Blocks” rinkinys yra su skirtingais priedais ir įvairių spalvų ir formų detalėmis - galima konstruoti neribojant fantazijos - nuo mašinų, fermų, pilių iki erdvėlaivių ir robotų!

  • Rinkinį sudaro 50 specialių Bristle Blocks detalių, kurios sudėtos į patogią dėžutę.
  • Ypatingai lengvai susijungiančios, spalvingos ir įvairių formų detalės.
  • Jungiasi su visomis Bristle Blocks detalėmis.
  • Tinka vaikams nuo 2 metų.

 

Bristle Blocks - išlaisvinkite fantaziją!

Bristle Blocks konstruktoriai lavina vaikų rankų-akių koordinaciją, skatina smalsumą ir kūrybingumą. Konstruktoriaus kaladėlės yra pagamintos iš ypatingos lanksčios medžiagos, kurio dėka detalių jungimas yra ypatingai lengvas. Nėra vieno teisingo būdo dėlioti Bristle Blocks – kiekviena padėta kaladėlė jungiasi ir skatina žaisti ir kurti toliau!

 

3D konstruktorius

Unikali detalių jungimosi technologija leidžia vaikams kurti ir statyti neribojant fantazijos. Pridėkite detales viena prie kitos ir jos susijungs!

Statykite įvairiausias kūrinius

Bristle Blocks smagus žaisti bet kokio amžiaus vaikams. Stambios detalės lengvai paimamos mažesnių vaikų, o vyresni dėka išskirtinio detalių jungimosi principo gali pastatyti ypatingus statinius.

Patogūs žaisti

Konstruktoriaus detalės yra optimalaus dydžio, todėl jos nepasimeta žaidžiant vaikams. Bristle Blocks detales galite greitai surinkti ir susidėti į rinkinyje esančią dėžutę ar į žaislų dėžę.

Junkite Bristle Blocks detales

Visų Bristle Blocks rinkinių detalės jungiasi viena su kita – kurkite, statykite dideles pilis, mašinas, pilis, miškus ir dar daug kitų formų ir kūrinių!

 


*Atkreipiame dėmesį: reali prekės spalva gali nežymiai skirtis priklausomai nuo Jūsų įrenginio ekrano nustatymų. Prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas062243254268
Prekinis ženklasBristle Blocks
AmžiusNuo 2 metų
LytisTinka visiems
Pakuotės išmatavimai15 x 15 x 18 cm
Pristatymas1-2 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:Bristle Blocks konstruktorius „Pradinis rinkinys“, 50 det.
Jūsų atsiliepimas