Apmokėjimas

 

APMOKĖJIMAS ELEKTRONINE BANKININKYSTE

Išsirinkite norimas prekes ir suformuokite prekių krepšelį, užpildykite pristatymo informaciją, pasirinkite pageidaujamą apmokėjimo būdą „El. bankininkystė”. Sulaukite užsakymą patvirtinančio el. laiško į jūsų nurodytą el. paštą. Patvirtinimo laiške jums bus pateikta mokėjimo nuoroda, kuri nukreips į jūsų pasirinkto banko mokėjimo langą. Padarius pavedimą prekės bus nedelsiant išsiųstos jūsų nurodytu adresu.

 

APMOKĖJIMAS PRISTATYMO METU

Išsirinkite norimas prekes ir suformuokite prekių krepšelį, nurodykite adresą, kuriuo turi būti pristatytos prekės, pasirinkite apmokėjimo būdą „Apmokėjimas pristatymo metu" ir patvirtinkite užsakymą (fiksuota apmokėjimo grynaisiais paslaugos kaina yra 2,00€) Sulaukite užsakymą patvirtinančio el. laiško į jūsų nurodytą el. paštą. Kai užsakymas bus patvirtintas, apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute. Atvykus kurjeriui sumokėkite sąskaitoje nurodytą sumą.

ATSISKAITYMAS UŽ PIRKINIUS TIK BANKO KORTELĖMIS (COD). Dėl COVID-19 situacijos siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.