71773 LEGO® NINJAGO Kai auksinio drakono automobilis

Ypatinga kaina 99,99 € Kaina 112,99 €
Pristatymas per 1-3 darbo dienas
Kodas
71773

Veiksmo kupinas NINJAGO® transporto priemonės žaidimo rinkinys.

Žaisdami su šiuo transporto priemonės žaidimo rinkiniu su Kai auksinio drakono automobiliu ir 7 minifigūrėlėmis, vaikai gali atkurti TV serialo „NINJAGO®: Crystallized“ veiksmą.

Visu greičiu Kai auksinio drakono automobiliu lėk į mūšį prieš akmeninio keršto karius! Kartu su Kai ir Skylor privalai iš Generolo Pono F susigrąžinti Zane elementų ginklą. Transformuok automobilį į auksinį drakoną užlendamas galinius ratus, kad gautum kojas, išstumk auksinius ašmenis ir iššauk patrankas, kad įveiktum piktadarius. NINJAGO® miesto ateitis tavo rankose!

  • Kodas, serija: 71773 LEGO® Ninjago
  • Rekomenduojamas amžius nuo 8 metų

Žaisdami su šiuo Kai auksinio drakono automobilio (71773) žaidimo rinkiniu, nindzių gerbėjai nuo 8 metų amžiaus gali atkurti veiksmo kupinas TV serialo „NINJAGO®: Crystallized“ scenas. Šiame rinkinyje rasite bekelės transporto priemonę su kabina, 2 patrankomis ir 4 šaudyklėmis bei auksinio drakono ašmenimis. Užlenkus automobilio galinius ratus, jis transformuojamas į vaikščioti galinčią būtybę. Konstravimo rinkinys, kuris sužadins nindzių gerbėjų vaizduotę Prieš šio konstravimo rinkinio pridedamos 7 minifigūrėlės: auksinis Kai, auksinis drakonas Zane su auksiniais drakono sparnais ir jų sąjungininkas Skylor, taip pat piktadarių, su kuriais kovoja gerieji nindzės, rinkinys, kurį sudaro Generolas Ponas F, Keršto akmens gyvulys ir 2 akmeniniai keršto kariai. Šaunūs žaislai, kurie perkels vaikus į fantazijų pasaulį. NINJAGO žaislai nuvilios vaikus nuo ekranų į įtraukiantį fantastinio veiksmo pasaulį. Čia jie gali prisijungti prie drąsių nindzių ir kovoti su blogio jėgomis naudodami fantastišką žaidimų rinkinių kolekciją, įskaitant robotus, automobilius, lėktuvus, drakonus ir šventyklas.

• NINJAGO® transporto priemonės žaidimo rinkinys. Nindzių gerbėjai, žaisdami su šiuo LEGO® NINJAGO Kai auksinio drakono automobilis (71773) rinkiniu, gali atkurti mėgstamas „NINJAGO: Crystallized“ TV serialo scenas.
• 7 minifigūrėlės – įskaitant auksinį Kai, auksinį drakoną Zane, Skylor, Generolą Poną F, keršto akmens gyvulį ir 2 akmeninius keršto karius, su kuriais vaikai NINJAGO® mieste galės žaisti įspūdingas kovas.
• Bekelės transporto priemonė. Šis unikalus vežimėlio stiliaus automobilis turi kabiną, 2 patrankas su 4 šaudyklėmis ir auksinio drakono ašmenis. Jį taip pat galima transformuoti į vaikštančią būtybę.
• Daugiau nindzės veiksmo. Ieškokite kitų 7 žaidimo rinkinių pagal TV serialą „NINJAGO®: Crystallized“, įskaitant Cole drakono automobilis (71769), Zane auksinio drakono reaktyvinis lėktuvas (71770) ir Krištolinis karalius (71772) žaidimo rinkinius.
• Dovana nindzių gerbėjams. Šis 624 dalių konstravimo rinkinys taps puikia dovana vaikams nuo 8 metų, kurie mėgsta kurti LEGO® modelius ir žaisti kovas.
• Eksponavimo modelis. Kai auksinio drakono automobilis yra 13 cm aukščio, 35 cm ilgio ir 19 cm pločio, todėl gali tapti puikia kambario puošmena tarp žaidimų.
• Išradingas veiksmas. LEGO® NINJAGO® žaislai nuvilioja vaikus nuo ekranų ir panardina į mistinį pasaulį, kuriame jie gali įsikūnyti į nindzes.
• Aukšta kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai be nindzių jėgos.
• Visada patikimose rankose. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.


Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas5702017152059
Prekinis ženklasLego
AmžiusNuo 8 metų
LytisTinka visiems
Pristatymas1-3 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:71773 LEGO® NINJAGO Kai auksinio drakono automobilis
Jūsų atsiliepimas