60353 LEGO® City Missions Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijos

Ypatinga kaina 29,99 € Kaina 34,99 €
Nėra
Kodas
60353

Šios prekės laikinai neturime. Domina alternatyvos?
Rašykite info@troliunamas.lt
Skambinkite +370 613 16239

Interaktyvus Gyvūnų gelbėjimo misijų žaidimo rinkinys.

Nudžiuginkite vaikus interaktyvia žaidimo patirtimi, kurioje jiems reikės atlikti pagrindinį vaidmenį skaitmeninėse istorijose, naudojant tikras LEGO® kaladėles ir įveikti misijas ekrane.

Pasinerk į nuostabų interaktyvių nuotykių su LEGO® City Missions pasaulį! Pamiršk konstravimo instrukcijas ir išsiruošk į įspūdingas gyvūnų gelbėjimo misijas! Pasitik smagų personažų būrį ekrane, tinkink sunkvežimį, kad įveiktum smagius iššūkius, ir atlik pagrindinį vaidmenį įspūdingose skaitmeninėse istorijose. Ką sukonstruosi, kad išsisuktum iš keblios padėties?

  • Kodas, serija: 60353 LEGO® City
  • Rekomenduojamas amžius nuo 6 metų

Supažindinkite vaikus su interaktyvaus žaidimo patirtimi, kurioje jiems reikia atlikti pagrindinį vaidmenį skaitmeninėse nuotykių istorijose, naudojant realias LEGO® kaladėles šaunioms misijoms atlikti ekrane. Šį LEGO City Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijų (60353) žaidimo rinkinį sudaro misijų sunkvežimis, 3 minifigūrėlės, krokodiliuko, panteros jauniklio, varlės, kiškio ir pelėdos figūrėlės bei daugybė LEGO dalių įspūdingiems istorijomis grįstiems iššūkiams įveikti. Atsisiųskite nemokamą programėlę Šiam LEGO City Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijų žaidimo rinkiniui vaikams nuo 6 metų reikalingas išmanusis telefonas su nemokama programėle LEGO Building Instructions. Kūrybiškas žaidimas vaidmenimis vaikams Su LEGO City Missions žaidimo rinkiniais vaikai tampa veiksmo herojais, tobulina kūrybinius ir problemų sprendimo įgūdžius sąveikaudami su mėgstamais personažais ekrane ir sprendžia betarpiškus konstravimo iššūkius be jokių instrukcijų, kad įveiktų visas kliūtis!

• Betarpiškos skaitmeninės nuotykių istorijos. Supažindinkite vaikus su interaktyvaus žaidimo patirtimi su šiuo LEGO® City Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijų (60353) žaidimo rinkiniu.
• Kas yra dėžutėje? Visos LEGO® kaladėlės, kurių vaikams reikia sukonstruoti misijų sunkvežimiui ir įveikti konstravimo iššūkiams be instrukcijų, bei 3 minifigūrėlės ir krokodiliuko, panteros, pelėdos, varlės ir kiškio figūrėlės.
• Interaktyvios LEGO® pramogos vaikams. Vaikai atlieka pagrindinį skaitmeninių nuotykių istorijų vaidmenį, naudodami tikras LEGO kaladėles, kad įveiktų gyvūnų gelbėjimo misijas ekrane.
• Smagi dovana bet kokiai progai. Šį LEGO® City Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijų žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams 6 nuo metų amžiaus.
• Modelio matmenys. Sukonstruotas pagrindinis misijų pikapo modelis yra 6 cm aukščio, 15 cm ilgio ir 6 cm pločio.
• Su misijų priedais. Minifigūrėlių priedus sudaro žaislinis šepetys, padidinamasis stiklas, fotoaparatas, taurė, žiūronai, kiškis, maitinimo buteliukas, švirkštas, radijo stotelė, tinklas ir kastuvas.
• Žaidimas be instrukcijų. Vaikai pažina žaisdami, naudodami tikras LEGO® kaladėles ir savo kūrybiškumą, kad išspręstų konstravimo iššūkius ekrane ir įveiktų visas kliūtis.
• Programėle grįstas žaidimo rinkinys. LEGO® City Missions žaidimo rinkiniams būtinas išmanusis telefonas arba planšetinis kompiuteris su programėle LEGO Building Instructions.
• Užtikrinta kokybė. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Svarbi sauga. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.


Papildoma informacija
Barkodas5702017189741
Prekinis ženklasLego
AmžiusNuo 6 metų
LytisTinka visiems
Pakuotės išmatavimai28 x 26 x 5 cm
Pristatymas1-2 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:60353 LEGO® City Missions Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijos
Jūsų atsiliepimas