Žmogaus Voro tampri figūrėlė „Heroes of Goo Jit Zu: Spider-Man XXL”

Ypatinga kaina 14,99 € Kaina 54,99 €
Yra vietoje | Pristatymas 1-2 d.d.
Kodas
41081

Super dydžio ir super tamprus! Supagoo Žmogus Voras yra nepakartojamas minkštas ir tamprus herojus! Kaip ir kiti „Heroes of Goo Jit Zu“ personažai, jis turi unikalią tampria mase užpildytą kūną, tačiau dabar jis yra milžiniškas, 19,5 cm aukščio! „Heroes of Goo Jit Zu“ yra patys minkščiausi, tampriausi herojai! Didelis ir tamprus, Spider-Man gali išsitempti iki 3 kartų savo dydžio ir vėl grįžti į pradinę formą!

  • Super dydžio ir super tempiamas! Spider-Man dabar super dydžio „Supagoo Hero Pack“! Jis yra milžiniškas! Net 19,5 cm aukščio, šis didžiulis „Marvel“ superherojus yra pasiruošęs kovoti su nusikalstamumu ir gelbėti dieną taip, kaip dar niekada nematėte!
  • Spider-Man turi unikalų užpildymą tampria mase! Spaudykite ir tempkite jo rankas, kojas ir kūną.
  • Supagoo Spider-Man yra nuostabiai tempiamas! Jūs būsite nustebinti, kaip tempiamas gali būti Spider-Man milžiniškas kūnas! Traukite jo rankas ir kojas. Jo lankstus kūnas gali išsitempti iki 3 kartų savo dydžio ir grįžti atgal į pradinę formą ir dydį!

 


*Atkreipiame dėmesį: reali prekės spalva gali nežymiai skirtis priklausomai nuo Jūsų įrenginio ekrano nustatymų. Prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas630996410813
Gamintojo šalisJAV
Prekinis ženklasSpider-Man
AmžiusNuo 4 metų
LytisBerniukams
Pakuotės išmatavimai22 x 22 x 7 cm
Pristatymas1-2 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Prekinis ženklasHasbro
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:Žmogaus Voro tampri figūrėlė „Heroes of Goo Jit Zu: Spider-Man XXL”
Jūsų atsiliepimas