70687 LEGO® NINJAGO® „Spinjitzu“ pliūpsnis – Lloyd

Lego
11,99 €
Sandėlyje
Kodas
70687

LEGO® Spinjitzu rinkinys su Lloyd figūrėle NINJAGO® pramogoms!

NINJAGO® gerbėjai gali kurti veiksmo kupinas istorijas su šiuo šauniu LEGO® Spinjitzu suktuku, paleisdami Lloyd pliūpsnį į orą.

  • Kodas, serija: 70687 LEGO® NINJAGO®
  • Detalių skaičius: 48
  • Rekomenduojamas amžius nuo 7 metų.

 

Suvienyk jėgas su Lloyd pliūpsniu ir padėk jam tapti Spinjitzu meistru su šiuo itin šauniu LEGO NINJAGO žaidimo rinkiniu. Įstatyk Lloyd pliūpsnį į Spinjitzu suktuką, sudarytą iš NINJAGO ašmenų, padėk jį ant paleidimo platformos, paspausk mygtuką ir paleisk jį suktis! Susigalvok smagių iššūkių ir įspūdingų triukų, kad padėtum Lloyd pliūpsniui nugludinti įgūdžius ir pasiruošti mūšiui!

Šis Spinjitzu pliūpsnio – Lloyd rinkinys (70687) su 1 figūrėle idealiai pritaikytas mažiesiems nindzėms, kuriems patinka žaidimo vaidmenimis žaislai ir konstravimo rinkiniai. Šis novatoriškas nindzių žaislas atveria neišsemiamas veiksmo kupino žaidimo galimybes atkurti įspūdingas scenas ir padėti NINJAGO® Lloyd tapti Spinjitzu meistru. Smagus ir interaktyvus NINJAGO® priedų paketas Su šiuo LEGO® NINJAGO rinkiniu atsiveria nesibaigiantys NINJAGO® kaladėlių nuotykiai. Išradingi vaikai gali įstatyti Lloyd pliūpsnio figūrėlę į žaislinį ašmenų suktuką, paspausti paleidimo platformos mygtuką ir išsviesti jį į orą. NINJAGO gerbėjams patiks žaisti su šiuo žaislu patiems ar su draugais. Puikus LEGO® NINJAGO® Spinjitzu konstravimo rinkinys LEGO® nindzių žaidimo rinkiniai suteikia kūrybingiems vaikams persikelti į fantastišką pramogų pasaulį, kuriame jie gali dėtis savo mėgstamais nindzėmis ir susikauti su blogio jėgomis. Vaikus sužavės šis žaislų asortimentas, kurį sudaro nindzių ginklai, lėktuvai, drakonai, konstruojamos figūrėlės ir ne tik.

• NINJAGO® konstravimo rinkiniai, kuriuos sudaro Spinjitzu suktukas ir Lloyd figūrėlė veiksmo scenoms žaisti. Išradingiems vaikams patiks šio interaktyvaus LEGO® NINJAGO Spinjitzu konstravimo rinkinio atveriami nuotykiai. 

• Šį nindzių žaidimo rinkinį sudaro Spinjitzu suktukas, paleidimo platforma ir LEGO® nindzės Lloyd figūrėlė. Vaikams patiks padėti NINJAGO® Lloyd tapti Spinjitzu meistru ir transformuotis į nindzių ginklą. 

• Šis 2020 metų birželio kolekcinis LEGO® Spinjitzu rinkinys puikiai tinka kūrybiškam žaidimui ir nesibaigiančioms pramogoms, nes NINJAGO gerbėjai gali įstatyti Lloyd figūrėlę į Spinjitzu suktuką, paspausti paleidimo mygtuką ir išsviesti jį suktis. 

• Šį 48 dalių smagų žaislą smagu konstruoti berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų amžiaus, be to, jis taps puikia gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovana vaikams. Figūrėlė ir nindzių žaislas įkvepia vaikus maloniam išradingam žaidimui. 

• Tobulas LEGO® NINJAGO® rinkinys žaidimui namuose arba kelyje – kur vaikus nuveda nindzių nuotykiai. Žaislinis ašmenų suktukas yra 7 cm aukščio, 10 cm ilgio ir 7 cm pločio. 

• Šiam smagiam žaislui ir konstruojamai figūrėlei nereikalingos baterijos, pakanka trupučio mažųjų nindzių vaizduotės, tad Lloyd niekad nepavargs leistis į NINJAGO® Spinjitzu nuotykius. 

• Tobulas LEGO® NINJAGO® Spinjitzu konstravimo rinkinys mažiesiems. Prie kaladėlių pridedamos aiškios instrukcijos, kad nindzių žaislas būtų greitai paruoštas Lloyd NINJAGO Spinjitzu nuotykiams. 

• LEGO® konstravimo rinkiniai vaikams perkelia į įspūdingą fantastiško veiksmo karalystę, kurioje nindzių gerbėjai gali kurti savas istorijas ir plėsti savo Spinjitzu įgūdžius. 

• LEGO® kaladėlės atitinka aukštus pramonės standartus daugiau nei šešis dešimtmečius, todėl užtikrina, kad jos yra vienodos kokybės, suderinamos ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria tiek

žemėje, tiek NINJAGO® mieste! 

• Šios LEGO® kaladėlės nuolat tikrinamos ir atitinka aukštus pasaulinius saugos ir kokybės standartus. Su LEGO figūrėlėmis ir konstravimo rinkiniais visada galite būti ramūs dėl kokybės.


Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas5702016616859
Prekinis ženklasLego
AmžiusNuo 7 metų
LytisTinka visiems
Pakuotės išmatavimai15 x 8 x 8 cm
Pristatymas1-3 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:70687 LEGO® NINJAGO® „Spinjitzu“ pliūpsnis – Lloyd
Jūsų atsiliepimas