60284 LEGO® City Kelininkų sunkvežimis

Lego
9,99 €
Sandėlyje
Kodas
60284

LEGO® kelininkų žaidimo rinkinys vaikams.

Vaikai nuo 4 metų amžiaus gali rūpintis idealia LEGO® City kelių būkle su šiuo kelininkų žaidimo rinkiniu, kurį sudaro šaunus priekinis krautuvas su išverčiamu kaušu.

  • Kodas, serija: 60284  LEGO® City 
  • Detalių skaičius: 58
  • Rekomenduojamas amžius nuo 4 metų.

Padėk LEGO® City darbuotojui rūpintis idealia kelių būkle. Nuvairuok šaunų priekinį krautuvą į vietą ir išdėliok kelio kūgius ir ženklus. O, ne! Žiurkė! Padėk patraukti smalsų graužiką nuo važiuojamosios dalies, tada čiupk kastuvą ir karutį ir kibk į darbą. Naudok sunkvežimio kaušą, sunkiems akmenims išversti, o kai pabaigsi, susikrauk įrankius ir keliauk dirbti toliau!

Štai smagi dovana, kuri įdarbins vaikų vaizduotę! Šis LEGO® City Kelininkų sunkvežimio (60284) žaislas turi priekinį krautuvą su išverčiamu kaušu, karutį, kelio kūgius, kelio darbų ženklą ir kastuvą. Ištisoms valandoms žaidimo pakanka pridedamos LEGO City kelininko minifigūrėlės ir žiurkės figūrėlės.Smagus konstruojamas žaislas berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiausŠis 4+ statybų rinkinys turi aiškias konstravimo instrukcijas ir pradinės kaladėlės elementą – iš dalies surinktą pagrindą, nuo kurio galima pradėti statyti. O naudodami nemokamą programą LEGO Building Instructions, vaikai taip pat gauna Instructions PLUS – interaktyvias instrukcijas su priartinimo ir pasukimo įrankiais, kurių pagalba konstruoti LEGO vieni niekai.Apie LEGO City Didžiąsias transporto priemonesLEGO City Didžiosios transporto priemonės yra ypatybių gausios sausumos, oro ir vandens žaislai, užvedantys vaizduotę. Vaikai gali pažinti klasikines mašinas ir kurti istorijas, kurios atspindi tikrovę.

• Štai idealus įvadas į nuostabų LEGO® City pasaulį. Berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus pritaikytas žaidimo rinkinys yra skirtas įkvėpti kūrybišką, nevaržomą žaidimą remiantis realaus gyvenimo scenarijais.

• Šis LEGO® City Kelininkų sunkvežimio (60284) žaidimo rinkinys turi priekinį krautuvą, karutį, kelio kūgių, kelio darbų ženklą ir kastuvą bei darbininko minifigūrėlę ir žiurkės figūrėlę.

• Vaikai gali atriboti darbo vietą ženklu ir kelio kūgiais, užpildyti ir išversti priekinio krautuvo kaušą ir žaisti įdomius scenarijus su kelininko minifigūrėle ir žiurkės figūrėle.

• LEGO® City 4+ rinkiniai leidžia vaikams ir suaugusiems atrasti konstravimo ir bendro žaidimo džiaugsmą. Su specialiomis pradinėmis kaladėlėmis ir aiškiomis instrukcijomis, jie padeda vaikams tobulinti pagrindinius įgūdžius žingsnis po žingsnio.

• Sukonstruotas sunkvežimis yra 8 cm aukščio, 8 cm ilgio ir 6 cm pločio.

• Rinkinyje yra darbininko saugos šalmas.

• Su paprastomis 4+ konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS – yra nemokamos programos LEGO® Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalimi. Šis interaktyvus konstravimo vadovas padeda vaikams tapti konstravimo meistrais!

• LEGO® City Didžiųjų transporto priemonių rinkiniai padeda vaikams tobulinti fizinius įgūdžius ir įgyti pasitikėjimo savimi su pastatais, tikroviškomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie įkvepia nevaržomam savarankiškam žaidimui.

• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius suderinamumą ir vienodą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® City kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.


Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas5702016889604
Prekinis ženklasLego
AmžiusNuo 6 metų
LytisTinka visiems
Pakuotės išmatavimai15 x 14 x 6 cm
Pristatymas1-3 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:60284 LEGO® City Kelininkų sunkvežimis
Jūsų atsiliepimas