Pradžia > >>>Fingerlings žėrinti beždžionėlė originali, WowWee

Fingerlings žėrinti beždžionėlė originali, WowWee

Naujo leidimo blizgiosios originalios WowWee™ Fingerlings beždžionėlės!

Dėmesio: šiuo metu rinkoje yra paplitusios netikros "fake" Fingerlings beždžionėlės įvairiais pavadinimais: "BabyMonkey","Finger Monkey" . Mūsų parduotuvėje tik originalios WowWee gamintojo Fingerlings beždžionėlės.

Fingerlings – tai interaktyvūs augintiniai, galintys atlikti daugiau nei 40 skirtingų veiksmų. Mielos ir linksmos  beždžionėlės skleidžia tikroviškus garsus, mirksi, judina galva, rankas. Jūs galite Fingerlings sūpuoti, glostyti, apkabinti, bučiuoti ir net migdyti!

  • Fingerlings reaguoja į garsą, judesius ir lietimą, Fingerlings jums visada praneš kaip jos jaučiasi!
  • Užmigdykite Fingerlings, prižadinkite jas ir stebėkite atsibudusių beždžionėlių nustebimą!
  • Pakabinkite Fingerlings aukštyn kojomis ir stebėkite kaip jos pašėls!
  • Siųskite Fingerlings bučinius ir jums jos atsakys tuo pačiu.
  • Kiekviena Fingerlings beždžionėle bendrauja viena su kita.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

Panašios prekės

Apie prekę

Mūsų asortimente tik originalios WowWee gamintojo Fingerlings beždžionėlės.

Draugystė jūsų rankose

 

Su Fingerlings žaislais – smagios akimirkos visada jūsų rankose... Iš tiesų! Šios miniatiūrinės beždžionėlės-kūdikiai apsisuks aplink jūsų pirštus ir keliaus visur kartu su jumis. Fingerlings jus apdovanos meile, apkabinimais ir šėlionėmis – bet kuo, kad tik atkreiptų jūsų dėmesį! Fingerlings reaguoja į garsą, judesį ir lietimą, skleidžia smagius mažyčių beždžionių garsus, juda taip, jog net privers jus aiktelėti! Draugystė yra iš tiesų jūsų delne!

 

Tikri bendražygiai

 

Fingerlings gali atlikti daugiau nei 40 skirtingų judesių ir garsų – šios naujagimės beždžionėlės yra lyg gyvos! Kabojimas ant jūsų pirštų yra tik pradžia! Fingerlings taip pat skleidžia bučiavimo garsus, juokiasi, bendrauja, užmerkia-atmerkia akis, kabo savo uodegomis ir gali nustebinti dar daug kuo! Atraskite visą smagumą ir netikėtus būdus kaip jos reaguos į jūsų lietimą ir ištartus žodžius.

 

Sūpuokite jas

 

Šie mažyliai vis dėlto yra beždžionėlės, todėl mėgstamiausias jų užsiėmimas – kaboti žemyn galva savo uodegomis! Stebėkite kaip Fingerlings elgsis, kai jas apversite aukštyn kojomis!

 

Rūpinkitės jomis

 

Duokite Fingerlings beždžionėlėms meilės ir priežiūros – jos atsidėkos jums linksmais garsais ir meiliais mirkčiojimais. Tikrai meilei nėra ribų!

 

Migdykite jas

 

Fingerlings žaislai taip pat turi ir pailsėti. Sūpuokite beždžionėles savo rankose ir stebėkite, kaip jos pamažu užmiega...

 

 

Ypatybės

AmžiusNuo 8 metų
Pakuotės išmatavimai8 x 8 x 12,5 cm
Baterijos4 x ličio baterijos (rinkinyje yra)
LytisTinka visiems
Prekinis ženklasWowWee
Pristatymas1-2 darbo dienos

Įvertinimai