Pradžia > >>Virtuvės rinkiniai

Filtras

Prekinis ženklas

 Yra 13 prekės(-ių).

 • Rodyti:
 • Nuotaikingas, ryškiaspalvis arbatėlės servizas, pagamintas iš metalo. Kokybiškas, nudažytas saugiais dažais, dekoruotas įvairių vaisių piešinukais. Pagamintas iš dažyto metalo. 4 asmenų rinkinys - didesnės ir mažesnės lėkštutės, puodeliai bei arbatinukas. 13 dalių iš viso.

  Nuotaikingas, ryškiaspalvis arbatėlės servizas, pagamintas iš...

  12,99 €
 • Nuotaikingas, ryškiaspalvis popiečio arbatėlės metalinių indų komplektas. Kokybiškas, nudažytas saugiais dažais, dekoruotas gėlyčių piešinukais. Pagamintas iš dažyto metalo. 4 asmenų rinkinys - didesnės ir mažesnės lėkštutės, puodeliai, arbatinukas ir padėklas. 14 dalių iš viso.

  Nuotaikingas, ryškiaspalvis popiečio arbatėlės metalinių indų...

  15,99 €
 • Pagamintas iš dažyto metalo, žaislinis virtuvės indų komplektas. Itin tikroviški ir kokybiškai pagaminti virimo puodai, keptuvė, sietelis, samčiai ir mentelės. Puikus papildymas bet kuriai žaislinei virtuvei. Pagamintas iš metalo. 10 vnt. rinkinys.

  Pagamintas iš dažyto metalo, žaislinis virtuvės indų komplektas....

  12,99 €
 • Tikroviškos išvaizdos, pagamintas iš dažyto metalo, žaislinis virtuvės indų komplektas. Puikus papildymas bet kuriai žaislinei virtuvei. Pagamintas iš metalo. 10 vnt. rinkinys: du puodai su dangteliais, dvi lėkštės, keptuvė, maisto ruošimo įrankiai.

  Tikroviškos išvaizdos, pagamintas iš dažyto metalo, žaislinis...

  13,99 €
 • Ryškiaspalvis, pagamintas iš saugaus, kokybiško plastiko žaislinis indų rinkinys. Puikus vaikiškos žaidimų virtuvės papildymas. 4asmenų rinkinys, kuriame lėkštutės , puodeliai, stalo įrankiai, dubenėlis, puodas ir padėklas.

  Ryškiaspalvis, pagamintas iš saugaus, kokybiško plastiko žaislinis...

  9,99 €
 • Didelis vaikiškos virtuvės rinkinys su virykle, orkaite, kavos aparatu, indais ir įrankiais. Su garso ir šviesos efektais, ryškių spalvų, pagamintas iš koybiško plastiko - puikus žaidimų centras mergaitei ar berniukui. Rinkinyje - 31 detalė. Pastatytos virtuvėlės dydis 70 x 31 x 51 cm. Reikalingos baterijos: 3 x 1.5V AA (rinkinyje nėra).

  Didelis vaikiškos virtuvės rinkinys su virykle, orkaite, kavos...

  35,99 €
 • Vaikiškas Casdon pyragaičių ir arbatos rinkinys - ryškus, stilingas ir tikroviškas. Jame rasite viską, ko gali prireikti vaikų arbatėlės popietei: dviaukštį pyragėlių stovą, arbatinuką, indų, stalo įrankių ir net žaislinių desertų komplektą. Kiekvieno pyragėlio apačia atitinka formeles, esančias ant dviaukščio stovo.

  Vaikiškas Casdon pyragaičių ir arbatos rinkinys - ryškus, stilingas...

  16,99 €
 • Vaikiškas Casdon indų ir įrankių rinkinys - ryškus, stilingas ir tikroviškas. Jame rasite viską, ko gali prireikti vaikų virtuvėlėje - virdulį, duonos skrudintuvą, kavos aparatą bei lėkščių, puodelių, stalo įrankių ir net žaislinio maisto komplektą. Pripildomas kavos aparatas, leidžiantis vandenį į ąsotį. Skrudintuvas su iššokančiais skrebučiais.

  Vaikiškas Casdon indų ir įrankių rinkinys - ryškus, stilingas ir...

  18,99 €
 • Vaikiškas Casdon Kenwood mikseris su priedais. Itin kokybiška ir tikroviškai atrodanti tikro Kenwood Titanium virtuvės kombaino kopija. Būtent tai, ko reikia pradedančiajam virtuvės šefui. Veikia su baterijomis arba gali būti sukamas rankomis. Du sukimosi greičiai. Rinkinyje - maišymo indas, du maišymo antgaliai, mentelė, rankinio sukimo rankenėlė,...

  Vaikiškas Casdon Kenwood mikseris su priedais. Itin kokybiška ir...

  24,99 €
 • -25%

  Žaislinė Casdon orkaitė su kaitlente ir priedų rinkinys. Itin tikroviškai atrodanti tikros viryklės kopija. Du orkaitės skyriai. Šviečianti kaitlentė ir orkaitė. Virimo ir kepimo garso efektai. Rinkinyje - žaisliniai puodai, keptuvės ir maisto produktai, naudojimo instrukcija. Veikia su baterijomis - 3 x C/R14 (įsigyjamos atskirai).

  Žaislinė Casdon orkaitė su kaitlente ir priedų rinkinys. Itin...

  39,99 € 29,99 €
  (5/5) pagal 1 įvertinimas(ai)
 • Žaislinis virdulys su garso efektais. Pripylus virdulį vandens ir įjungus pasigirsta vandens virimo garsas. Virdulio matmenys: 15 x 16 x 8 cm.

  Žaislinis virdulys su garso efektais. Pripylus virdulį vandens ir...

  10,99 €
 • Žaislinė orkaitė atrodo tarsi tikra! Orkaitė su reguliuojamu karčiu, kepimo laiku. Rinkinyje rasite orkaitę, 2 keksiukus, picą ir pyragą.

  Žaislinė orkaitė atrodo tarsi tikra! Orkaitė su reguliuojamu...

  21,99 €
 • -15%

  Vaikiška žaislinė Frozen - Ledo šalis virtuvėlė su įvairiais ir priedais ir įrankiais. Su 22 virtuvės priedais, įrankiais Itin aukštos kokybės - pagaminta Prancūzijoje

  Vaikiška žaislinė Frozen - Ledo šalis virtuvėlė su įvairiais ir...

  69,99 € 59,49 €
Rodoma 1 - 13 iš 13 dalykų