Pradžia > >Vaiko kambarys

Subkategorijos

 • Rodyti:
 • Cloud B lemputė Ežiukas bus puikus miego draugas, padėsiantis vaikams išmokti patiems užmigti ir laiku atsikelti. Padės ir neramiai miegantiems ar mėgstantiems naktį prabusti mažyliams - pajudintas įsijungia automatiškai. Programuojamas laikmatis nuo 1 iki 12 val. - nakties miegui ar popietės poguliui. Pediatrų rekomenduojamas automatinis išsijungimas po...

  Cloud B lemputė Ežiukas bus puikus miego draugas, padėsiantis...

  34,99 €
 • Gali būti naudojamas kaip pirmasis puodukas mažyliams, o ūgtelėjus kaip patogus suoliukas. Lengvai išimamas ir keičiamas puoduko turinys. Naktipuodis su garso efektais - ančiuko kvaksėjimu. Fisher Price gaminiai atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus. Naktipuodžio matmenys: 35,5 x 35,5 x 21 cm.

  Gali būti naudojamas kaip pirmasis puodukas mažyliams, o ūgtelėjus...

  54,99 €
 • Gali būti naudojamas kaip pirmasis puodukas mažyliams, o ūgtelėjus kaip patogus suoliukas. Lengvai išimamas ir keičiamas puoduko turinys. Naktipuodis su grojančia muzikėle. Fisher Price gaminiai atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus. Puoduko matmenys: 20,5 x 33,5 x 34,5 cm.

  Gali būti naudojamas kaip pirmasis puodukas mažyliams, o ūgtelėjus...

  54,99 €
 • Lengvas, patogiai transportuojamas (susilenkia). Judant kūdikiui gultukas natūraliai siūbuoja Ergonomiškas gultukas užtikrina gerą atramą vaikučio nugarai, kaklui ir galvytei. Skirtingos aukščio pozicijos: miego, poilsio ir žaidimų Tinka vaikams nuo gimimo iki 2 metukų (nuo 3,5 iki 13 kg). Pagamintas iš dygsniuotos medvilnės. Matmenys:10 x 39 x 89,5 cm.

  Lengvas, patogiai transportuojamas (susilenkia). Judant kūdikiui...

  157,00 €
 • Minkšta vertikali kėdutė sėdėjimui ir žaidimams! Vertikalioje pozicijoje laikantis pagrindas leidžia kūdikiui matyti aplink supantį pasaulį, bendrauti su juo Prie kėdutės prikabinti 2 žaislai: gėlytės formos kramtukas ir drugelis minkštais sparnais Kompaktiškas kėdutės sulenkimas užtikrins patogų transportavimą Nuimama minkšta sėdynė gali būti skalbiama...

  Minkšta vertikali kėdutė sėdėjimui ir žaidimams! Vertikalioje...

  79,99 €
 • Raminanti vibracija padėsianti vaikučiui užmigti. Nuimama arka su smagiais žaisliukais, veidrodėliu. Gultukas - supynės suteiks komforto, leis kūdikėlį liūliuoti. Su minkšta reguliuojama apsauga. Lengvai valoma medžiaga. Maksimalus rekomenduojamas svoris iki 12 kg.

  Raminanti vibracija padėsianti vaikučiui užmigti. Nuimama arka su...

  44,99 €
 • Gultukas - vibro kėdutė su smagia nuimama žaisliukų arka. Raminančiai vibruoja. Gultuko atlošas reguliuojamas. Maksimalus svoris: 18 kg.

  Gultukas - vibro kėdutė su smagia nuimama žaisliukų arka....

  98,99 €
 • Pagalvėlė mamytėms maitinimo metu. Patogi ergonomiška pagalvėlės forma užtikrina komfortą kūdikėliui, mamytei sumažina įtampą nugaros ir kaklo srityje. Pagaminta iš itin kokybiškos sertifikuotos medžiagos: poliesteris Lentex Ball - tuščiaviduris pluoštas išlaikantis savo formą. Švelnus ir minkštas pagalvės apvalkalas nuimamas, pagamintas iš 100 %...

  Pagalvėlė mamytėms maitinimo metu. Patogi ergonomiška pagalvėlės...

  24,99 €
 • Gultukas - vibro kėdutė su smagia nuimama žaisliukų arka. Raminančiai vibruoja. Gultuko atlošas reguliuojamas. Maksimalus svoris: 9 kg.

  Gultukas - vibro kėdutė su smagia nuimama žaisliukų arka....

  74,99 €
 • Gultukas - vibro kėdutė su smagia nuimama žaisliukų arka. Patraukus žaisliuką širdelę pasigirsta smagi muzikėlė. Raminančiai vibruoja. 2 naudojimo būdai: lopšiukas, sūpuoklės (iki 9kg.) ir sėdima kėdutė (iki 18 kg.) Matmenys: 49 x 45,7 x 73 cm.

  Gultukas - vibro kėdutė su smagia nuimama žaisliukų arka. Patraukus...

  88,50 €
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų