Pradžia > >>Transformeriai

Filtras

Prekinis ženklas
 • Rodyti:
 • Robotas transformuojasi tik per 1 žingsnį. Mašinos ilgis 11 cm. Parsisiuntęs „Transformers“ žaidimą į savo išmanųjį telefoną nuskanuok transformerio figūrėlę ir lauk staigmenų! Užsakymo lange esančiuose komentaruose nurodykite norimą modelį.

  Robotas transformuojasi tik per 1 žingsnį. Mašinos ilgis 11 cm....

  16,99 €
 • Robotas  per 11 žingsnių transformuojasi į automobilį. Figūrėlės aukštis apie 13 cm. Transformeris kartu su ginklu. Parsisiuntęs „Transformers“ žaidimą į savo išmanųjį telefoną nuskanuok transformerio figūrėlę ir lauk staigmenų! Užsakymo lange esančiuose komentaruose nurodykite norimą modelį.

  Robotas  per 11 žingsnių transformuojasi į automobilį. Figūrėlės...

  23,99 €
 • Robotas 5 žingsniais transformuojasi į automobilį. Figūrėlės aukštis apie 7 cm. Parsisiuntęs „Transformers“ žaidimą į savo išmanųjį telefoną nuskanuok transformerio figūrėlę ir lauk staigmenų! Užsakymo lange esančiuose komentaruose nurodykite norimą modelį.

  Robotas 5 žingsniais transformuojasi į automobilį. Figūrėlės...

  10,99 €
 • Robotas transformeris Kamanė su „mėlynojo stiklo“ kardu. Robotas 7 žingsniais transformuojasi į automobilį. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir metalo. Figūrėlės aukštis: 19 cm.

  Robotas transformeris Kamanė su „mėlynojo stiklo“ kardu. Robotas 7...

  14,99 €
 • Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Figūrėlės aukštis 7,5 cm. Kaina nurodyta už 1 vnt. Jeigu norite įsigyti konkrečios spalvos prekę nurodykite tai užsakymo lange esančiame komentare.

  Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Figūrėlės...

  11,99 €
 • Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Pakuotės matmenys: 9 x 2 x 15 cm. Kaina nurodyta už 1 vnt. Jeigu norite įsigyti konkrečios spalvos prekę nurodykite tai užsakymo lange esančiame komentare.

  Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Pakuotės...

  20,49 €
 • Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Pakuotės matmenys: 10,7 x 3,8 x 17,2 cm Kaina nurodyta už 1 vnt. Jeigu norite įsigyti konkrečios spalvos prekę nurodykite tai užsakymo lange esančiame komentare.

  Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Pakuotės...

  9,99 €
 • -10%

  Radijo bangomis valdoma mašina transformuojasi į robotą. Su šviesos ir garso efektais. Mašinos priekinės ir galinės lempos dega skirtingomis spalvomis. Veikimo distancija - iki 30 m.

  Radijo bangomis valdoma mašina transformuojasi į robotą. Su šviesos...

  69,99 € 62,99 €
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų