Kiekvienas Kalėdas tampa vis sunkiau vaikams išrinkti dovanas… net ir patiems mažiausiems! Siūlome mūsų rekomenduojamą TOP pačių populiariausių žaislų kūdikiams iki 12 mėnesių sąrašą:

     1. Lietuviškai kalbantis šuniukas „Slapukas“, Clementoni

 

Dar vadinamas šuniuku BuBu, šis mielas šuniukas tikrai privers atkreipti kiekvieno mažylio dėmesį! Lietuviškai kalbančių žaislų tikrai nėra daug, o šis šuniukas ne tik moko lietuvių kalba atpažinti spalvas, skaičius ir gyvūnus, tačiau ir aktyviai juda, gali kartu su mažyliu žaisti slėpynių! Žaislas tikrai vertas dėmesio, tą patvirtina tėvai jau bandę šį žaislą – mažyliai žaidžia ilgai ir neatsitraukdami… Kur pasislėpė šuniukas?

 

Rekomenduojamas amžius: nuo 10 mėnesių.

  

2. Medinis veiklos staliukas, Goula

 

Visiems, kurie vertina natūralumą ir kokybę, šis gerai žinomo ispanų gamintojo „Goula” veiklos staliukas yra labai populiarus pasirinkimas. Mediniai žaislai turi ypatingo žavesio, kuris ypatingai traukia mažuosius. Žaisdami jie įgauna labai svarbius pradinius įgūdžius pažinti pasaulį per skirtingas figūras ir judėjimo kryptis: sukdami ratelį, vedžiodami labirintą, dėliodami įvairių formų ir spalvų kaladėles. Šiame „Goula” rinkinyje yra subalansuotas visų pagrindinių motorinių veiklos rūšių derinys.

 

Rekomenduojamas amžius: nuo 12 mėnesių.

 

 

3. Muzikinis kilimėlis „Mikis ir Minė“, Baby Clementoni

 

Universalus muzikinis kilimėlis, kuriuo patys mažiausi mažyliai gali žaisti ir lovytėje ir atsigulę ant pilvo. Žaisminga „Disney” tematika, ryškios spalvos ir švelnūs garsai ir šviesos padeda užimti vaiko dėmesį ir nuraminti. Labai svarbi kilimėlio ypatybė – jis yra lengvai sulankstomas ir transportuojamas, todėl jį galima lengvai pasiimti ir į keliones.

 

Rekomenduojamas amžius: nuo 0 mėnesių.

4. Interaktyvus muzikinis kamuoliukas

 

Kūdikiams nuo 6 mėnesių labai svarbu pradėti judėti – pirmiausiai jie bando šliaužioti, o po to ir stotis ant kojyčių. Dėl šios priežasties „WinFun” kamuoliukas yra labai populiarus – įvairiais garsais ir šviesomis jis skatiną mažylį judėti paskui kamuoliuką. Tokiu būdu kūdikis ne tik smagiai mokosi ropoti, tačiau ir pradeda bandyti stotis vaikščioti!

 

Rekomenduojamas amžius: nuo 6 mėnesių.

 

5. Traukiamas medinis žaislas „Ančiukas“, Goula

 

Dar vienas judėjimą ir koordinaciją lavinantis žaislas – itin mėgstamas tėvų ir jų mažylių. Šis spalvingas medinis ančiukas gali būti ne tik traukiamas virvute, tačiau ir pavirsti stumdomu žaislu – nuėmus ratuką, vaikas jį gali stumdyti ir paskui j5 eiti. Ypatingai dėmesį traukia ančiukui judant, rato viduje besisukantys įvairiaspalviai kamuoliukai.

 

Rekomenduojamas amžius: nuo 12 mėnesių.

Daugiau naujienų: www.troliunamas.lt

 

 

 

Parašykite komentarą