Nurimus aistroms po pašėlusio šventinio sezono, atėjo laikas apžvelgti, kurie žaislai kėlė daugiausiai problemų visas eglutes spėjusiems aplankyti, tačiau ne visas reikiamas dovanas gavusiems Kalėdų Seneliams!

  1. Lėlė Tauškutė – kiekvieno Senio Šalčio galvos skausmas – kaip vaikams atnešti lietuviškai „tauškančią” ir žodžius atkartojančią lėlę, kai jos jau nebėra nė kvapo (žodžio) visuose „Kalėdiniuose” taškuose? Lėlė Tauškutė nustebino visus – net tuos, kurie matę daug Kalėdinių epidemijų – beveik visos lėlės Lietuvoje buvo iššluotas jau iki gruodžio pirmos savaitės. Deja, karti tiesa, jog kai kuriems vaikams Tauškutės tapo neišsipildžiusia svajone… Daugeliui tėvų naktimis galvoje iki šiol vis skamba mažosios problemos nr.1 žodžiai „Aš tave myliu”… O ką jaučiate Jūs?
Brightlings_cover_4

Lėlė Tauškutė – Kalėdinio sezono nugalėtoja

  1. „Hatchimals” pingvinukai – žavus iš kiaušinio išsiritantis paukščiukas… Ar teko tokį regėti realybėje? Turbūt taip, bet tik ne margą pingvinuką, kurį galite išmokyti žaisti, judėti ir bendrauti! Žaviausias ir visą pasaulį nustebinęs žaislo aspektas – iš kiaušinio pingvinukas išsirita pats, tereikia glostyti ir rankomis šildyti kiaušinį ir iš kiauto išsilaisvinęs paukščiukas jau bus jūsų rankose! Nenuostabu, jog „Hatchimals” gamintojas „Spin Master” gerokai prašovė įvertindamas šventinę paklausą – „Hatchimals” išparduotas stulbinančiu greičiu visame pasaulyje nepaisant pakankamai didelės pradinės 79,99€ kainos. Manote tai daug? Artėjant Kalėdoms didžiausiuose internetinės prekybos tinkluose kaip „Amazon” ar „Ebay” aukcionuose, „Hachimals” pabrango net iki 250$, o kai kuriais atvejais net iki 450$, 1080$ ar net 100 000$! Neišsigąskite – penkiaženklės sumos užsiprašęs pardavėjas žadėjo gautą sumą paaukoti labdarai… O gal dar smagesniam žaislui?
hatchimals-zaislai

Hatchimals – iš kiaušinių išsiritantys pingivinukai

TV pristatymas

  1. Paw Patrol” žaislai – visa šuniukų gelbėtojų serija be išimties! Kalėdų seniai prakaituodami ieškojo iki pilnos kolekcijos dar trūkstamo šuniuko… Ar turite Skai? O kur žavioji Evererest? Drąsusis Maršalas? Tokie ir panašūs klausimai nesiliovė visą Kalėdinį laikotarpį. Gaila, bet dalis šauniųjų šuniukų tiesiog pradingo Kalėdų Senių maišuose ir kai kurių šeimų Kalėdų eglučių išgelbėti nespėjo…
paw-patrol-zaislai

Paw Patrol šuniukai gelbėtojai

TV pristatymas

  1. Play-Doh” dantistas. Kaip jau dauguma vaikų yra susipažinę – dantistų profesija yra labai perspektyvi ir atlyginimai gerokai didesni nei bet kurio kito į užsienį dar neišvažiavusio giminaičio… Rezultatas? Visi vaikai norėjo mokytis taisyti dantis, dėti breketus ir „plombas” ūsuotam „Play-Doh” herojui. Tikimės, jog šventes jis pasitiko su nauju ir spindinčiu dantų komplektu.
play-doh-dantistas

Play Doh dantistas – kurį dantį plombuosime šiandien?

TV pristatymas

  1. LEGO. Žinoma, kokios Kalėdos gali būti be LEGO? Ar tai būtų pabėgimas iš kalėjimo salos, Nexo Knights karžygių kovos pries piktąjį klouną Jestro, Ninjago robotų batalijos, karuselės Heartleike, lenktynės žirgyne ar gardus kąsnis prie dešrainio vagonėlio? Taip, LEGO gali nukelti į bet kurį fantazijų kampelį ir daugelis eglučių šias Kalėdas būtent ramstėsi į gausius LEGO rinkinius.
lego-2016

2016 – LEGO metai!

  1. Asmenukių karaoke „Selfie Mic”. Apie asmenukių fenomeną atskirai kalbėti neverta – tai jau yra tapę mūsų socialinių tinklų (ir ne tik) kasdienybės dalimi, tačiau ar esate darę asmenukių karaoke? Įsivaizduokite, jog prie asmenukių lazdos turite pritvirtintą mikrofoną, o priešais jūsų akis –išmaniojo telefono ekranas, kuriame jūs matote savo mėgstamiausios dainos žodžius, ausinukuose skamba ta vienintelė pažįstama melodija? Kamera įjungta – filmuojam! Nauja mada pasiekė ir lietuviškas Kalėdas – daryti asmenukių koncertus užsiprašė ne tik vaikai, tačiau ir „X faktoriaus” šlovės ištroškęs jaunimas.
selfie-mic-mikrofonas

„Selfie Mic” – kas nori tapti žvaigžde?

TV pristatymas

  1. Virtualios realybės akiniai. Ką daryti jei pasaulis pilkas ir nuobodus, o už lango spindi ne Kalėdinė dvasia, o neišbrendamos rudeninės balos? Šiais laikais pabėgti į kitą pasaulį nebereikia skaityti „Hario Poterio”, sėdėti „Facebook” ar žiūrėti žinių kriminalų skilties – su virtualios realybės akiniais tai galima padaryti žiūrint 3D – 360° filmus ar žaidžiant specialius žaidimus! Viskas ko reikia – tai išmanusis telefonas ir magiškieji 3D akiniai. Nenuostabu, jog daug ne tik mažųjų, tačiau ir paauglių XBOX ir Playstation gerbėjų šias Kalėdas pasitiko atsitraukę nuo kompiuterių. Juk tai tik akiniai – ar ne?
virtualios-realybes-akiniai

Virutalios realybės akiniai – ateities realybė?

  1. Magformers”. Visiems mažiesiems statytojams, kuriems LEGO jau yra praeito amžiaus užsiėmimas, Kalėdų Seniai buvo paruošę ypatingas dovanas. Šį sezoną Kalėdų egles traukė „Magformers” magnetiniai konstruktoriai – stambios įvairių geometrinių formų detalės, kurios ypatingai lengvai jungiasi viena su kita. Statybų variantai neriboti: nuo paprasto kubo iki mašinos, roboto, erdvėlaivio, karuselių ar net miško gyvūnų! Skirtingai nei anksčiau liūdnai pagarsėję magnetiniai konstruktoriai, kurių magnetus vaikai galėjo lengvai praryti (apie pasekmes neišsiplėsime), naujieji „Magformers” magnetai 100% apsaugoti ir įrėminti tvirtų detalių viduje, todėl Kalėdų Seniai iš maišų nespėjo traukti… vienas kitą traukiančių detalių.
magformers-konstruktoriai

Magformers – neribotos erdvinio konstravimo galimybės

TV pristatymas

  1. „Zoomer Kitty”. Daugelis tėvų žino, jog auginti katę yra vienas vargas – ji braižosi, neklauso komandų, nesinaudoja tualetu, šeriasi ir turi nevaldomą laukinį charakterį. Sprendimas? Teisingai – robotas kačiukas! „Zoomer Kitty” skirtingai nei tikras katinas a) nesibraižo b) klauso komandų c) nėra kailio- nėra plaukų epidemijos c) jai nereikia tualeto ir maisto (tik savalaikio pakrovimo) d) charakteris – visiškai prognozuojamas (ekstra atveju visada lieka magiška OFF galimybė). Visas kitas tikro kačiuko pareigas „Zoomer Kitty” atlieka – ji ir miaukia, juda, pritūpia, seka kamuoliuką ir vaikšto paskui savo šeimininką. Tikras svajonės išsipildymas ne tik vaikams, tačiau ir gausybės augintinių išvargintiems tėvams.
zoomer-kitty-zaislas

Zoomer Kitty – alternatyva tikriems augintiniams?

TV pristatymas

  1. „Bunchems”. Šiais laikais genialu yra paversti paprastą ir kasdieną matomą reiškinį kažkuo nepaprastu. Turbūt visi žinote, kas yra varnalėšos… Kas jei jų žiedus paverstume žaislu? „Bunchems” būtent tai ir padarė – minkšti kamuoliukai su mini plaukeliais ypatingai lengvai jungiasi vieni su kitais, todėl galimybių kurti – begalybė! Dėl „Bunchems” populiarumo per 2016 metų Kalėdas gamtininkai skelbė atradę šimtus visiškai naujų gyvūnų rūšių. Anot šaltinių, naujieji „varnalėšiniai padarai” nustebino net savo akimis mačiusius legendinį „katašunį”…
bunchems-kamuoliukai

Bunchems – kamuoliukai-lipdukai

TV pristatymas

Parašykite komentarą