Itališki rūbai vaikams „Brums“

 

Natūraliai stilingi

„Brums” yra vienas žymiausių ir populiariausių vaikiškos aprangos prekinių ženklų pasaulyje. Nuo pat 1955 metų „Brums” yra italų gamintojo „Preca Brummel” pasididžiavimas Italijoje ir už jos ribų.

„Brums” yra skirti tėvams, kurie nori savo vaikams subtilaus ir elegantiško stiliaus rūbų. Originalaus dizaino ir sudėties apranga skirta įvairaus amžiaus vaikams – nuo naujagimių iki 16 metų paauglių. „Brums” kolekcijos visada yra modernios ir siekia būti vienu žingsniu priekyje nuspėjant naujausias mados tendencijas. Nepaisant to, mada nėra pati svarbiausia aprangos vertybė – „Brums” rūbai yra praktiški ir padedantys vaikams jaustis patogiai įvairiose gyvenimo situacijose. Dėmesys subtilioms detalėms ir nepriekaištingai kokybei yra priežastis, kodėl „Brums” populiarumas auga kiekvienais metais.

 

 

Subtilumas

Viskas prasideda unikaliu Brums stiliumi: elegantiška „Bon-ton” mada, kurioje svarbiausia yra dėmesys detalėms, spalvoms ir audiniams.

 

Misija

Mylėti vaiką reiškia leisti jam būti vaiku. Kiekviena „Brums” kolekcija perteikia siekį išpildyti mažųjų klientų poreikius. Aukštos kokybės „Brums” rūbai suteikia palankų emocinį poveikį formuojant jaunos asmenybės savivertę.

 

 

Meilė

Svarbiausias„Brums” tikslas – tapti kiekvienos šeimos kasdienio gyvenimo dalimi, kai svarbiausia tampa meilė, harmonija ir vaikų svajonės.

 

„Brums” visada bus šalia svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis: gimstant vaikui, per krikštynas, pirmosios komunijos metu, švenčiant gimtadienį…

 

„Brums” credo – tik patogi ir subtilaus stiliaus apranga padeda pajusti iš tiesų ypatingas gyvenimo akimirkas…

 

 

Daugiau informacijos troliunamas.lt

Parašykite komentarą