Pradžia > >>Švaros rinkiniai

 Yra 10 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Rodyti:
 • Vaikiška lyginimo lenta su lygintuvu Playgo. Kol tėveliai užsiima namų ruošos darbais vaikučiai taip pat nori būti įtraukti į šią veiklą, ir šis rinkinys tam puikiai tiks. Visus priedus galima sudėti į lyginimo lentoje esančią dėtuvę. Rinkinyje rasite: lyginimo lentą, lygintuvą, žaislinį valiklio indelį, rūbų pakabas ir krepšelį skalbiniams. 7 dalys iš...

  Vaikiška lyginimo lenta su lygintuvu Playgo. Kol tėveliai užsiima...

  14,49 €
 • Žaislinis Casdon švaros priemonių ir reikmenų rinkinys. Ypač kokybiškas ir tikroviškas. Pagalba namų ruošoje mažiesiems dar niekada nebuvo tokia smagi. Rinkinyje rasite šluoteles grindų šlavimui ir plovimui, šluostę, kempinę. Nuotaikingi žaisliniai valymo priemonių buteliukai.

  Žaislinis Casdon švaros priemonių ir reikmenų rinkinys. Ypač...

  11,99 €
 • Vaikiškas lygintuvas su šviesos ir garso efektais. Lygintuvas su vandens purškikliu. Lygintuvo matmenys: 19 x 11 x 9 cm.

  Vaikiškas lygintuvas su šviesos ir garso efektais. Lygintuvas su...

  9,99 €
 • Rinkinį sudaro: 2 šluotos (šlapiam ir sausam valymui), semtuvas, šepetėlis, kibirėlis, servetėlės, perspėjimo ženkliukas, stumdomas valymo priemonių vežimėlis. Su šiuo rinkiniu mažieji galės užsiimti tikru valymu. Ryškios spalvos ir kokybiškos medžiagos.

  Rinkinį sudaro: 2 šluotos (šlapiam ir sausam valymui), semtuvas,...

  18,99 €
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų