Pradžia > >Pliušiniai žaislai

 Yra 40 prekės(-ių).

 • Rodyti:
 • Nuostabieji ir linksmieji herojai - teletabiai. Pliušiniai, kruopščiai pasiūti iš minkšto veliūro. Kiekvienas personažas kalba jam būdingomis frazėmis. Geriausias pliušinis draugas kiekvienam mažyliui. Žaislo dydis - apie 22-24 cm. Švelnus, aksominis veidukas, gyvos akytės. Neišimama garso kolonėlė, baterijos nekeičiamos. Oficialus produktas. Perkate...

  Nuostabieji ir linksmieji herojai - teletabiai. Pliušiniai,...

  13,99 €
 • Minkštas pliušinis kačiukas rožiniame narvelyje. Narvelis su rankenėle patogiam transportavimui. Rinkinyje priežiūros reikmenys: šukos, žirklutės, veidrodėlis, plaukų segtukai, karoliai. Atidarius narvelį pasigirsta kačiuko kniaukimo garsas. Narvelio matmenys: 22 x 21 x 15 cm.

  Minkštas pliušinis kačiukas rožiniame narvelyje. Narvelis su...

  16,99 €
 • Mielas Hug'ems šuniukas mopsas - švelnus ir minkštas pliušinis augintinis. Ypač tikroviškai atkartota išvaizda. Kruopščiai pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Dydis: 18 cm.

  Mielas Hug'ems šuniukas mopsas - švelnus ir minkštas pliušinis...

  7,90 €
 • Mielos pandos patinka visiems, bet ši pliušinė mažylė tokia nuostabi, kad nesinori paleisti iš rankų. Tik pažiūrėkit į jos žvilgančią nosytę ir spindinčias akutes! Ypač tikroviškai atkartota išvaizda. Kruopščiai pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Dydis: 18 cm.

  Mielos pandos patinka visiems, bet ši pliušinė mažylė tokia...

  7,90 €
 • Tikroviško dizaino, kokybiškai pagamintas mielas pliušinis žaislas vilkiukas. Švelnus ir labai minkštas. Ypač realistiškos išvaizdos. Dydis: 18 cm.

  Tikroviško dizaino, kokybiškai pagamintas mielas pliušinis žaislas...

  7,90 €
 • Šis pliušinis drambliukas, nors nedidukas, įkūnija didžiojo Afrikos dramblio dvasią. Mielas, tikroviškas ir kruopščiai pagamintas - jauku priglausti. Realistiškas, minkštas ir švelnus pliušinis žaislas. Dydis - apie 20 cm.

  Šis pliušinis drambliukas, nors nedidukas, įkūnija didžiojo Afrikos...

  9,99 €
 • Mielas meškutis - pliušinis baltojo lokio mažylis. Purus baltas kailiukas, kruopštus dizainas ir kokybiškos medžiagos daro šį pliušinuką ypatingai tikrovišku. Realistiškas, minkštas ir švelnus pliušinis žaislas. Dydis - apie 20 cm.

  Mielas meškutis - pliušinis baltojo lokio mažylis. Purus baltas...

  9,99 €
 • Graži ir gudri pliušinė laputė. Pūkuotas, purus kailiukas, puošni uodega baltu galiuku - kaip tikra. Tikroviškas, minkštas ir švelnus pliušinis žaislas. Dydis - apie 20 cm.

  Graži ir gudri pliušinė laputė. Pūkuotas, purus kailiukas, puošni...

  9,99 €
 • Mielas ir tikroviškos išvaizdos pliušinis stirniukas iš Wild Republic. Dėmėta nugarėlė atkartoja tikrą jauno stirniuko kailiuką. Juodos akytės atrodo it gyvos. Tikroviškas, minkštas ir švelnus pliušinis žaislas. Dydis - apie 20 cm.

  Mielas ir tikroviškos išvaizdos pliušinis stirniukas iš Wild...

  9,99 €
 • Simpatiškas ir daug švelnesnis už tikrą pliušinis ežiukas iš Wild Republic. Realistiškos išvaizdos spygliukai yra labai malonūs liesti. Tikroviškas, minkštas ir švelnus pliušinis žaislas. Dydis - apie 20 cm.

  Simpatiškas ir daug švelnesnis už tikrą pliušinis ežiukas iš Wild...

  9,99 €
 • Pliušinė ir simpatiška džiunglių karaliaus versija iš Wild Republic. Jo įspūdingi karčiai ir smėlio spalvos kailiukas tokie švelnūs, kad nesinori sustoti jų glostyti. Tikroviškas, minkštas ir švelnus pliušinis liūtukas. Dydis - apie 20 cm.

  Pliušinė ir simpatiška džiunglių karaliaus versija iš Wild...

  9,99 €
 • Su ryškios violetinės spalvos ilgu kailiuku vietoj dygių spyglių, šis ryškiaspalvis ir pūkuotas ežiukas iš Wild Republic kolekcijos taps mylimiausiu pliušiniu žaisliuku. Pakankamai didelis apkabinti, pakankamai mažas - pasiimti visur kartu. Švelnus ir minkštas pliušinis ežiukas. Įspūdingos, gilios, vaivorykštės spalvų akytės. Dydis - apie 13 cm.

  Su ryškios violetinės spalvos ilgu kailiuku vietoj dygių spyglių,...

  6,99 €
 • Ryškiaspalvis ir pūkuotas šuniukas - spanielis iš Sweet & Sassy pliušinių žaislų serijos iš Wild Republic kolekcijos. Ryškios violetinės ausytės, baltas kūnelis. Pakankamai didelis apkabinti, pakankamai mažas - pasiimti visur kartu. Švelnus ir minkštas pliušinis šuniukas. Įspūdingos, gilios, vaivorykštės spalvų akytės. Dydis - apie 13 cm.

  Ryškiaspalvis ir pūkuotas šuniukas - spanielis iš Sweet & Sassy...

  6,99 €
 • Sweet & Sassy serijos pliušinių žaislų iš Wild Republic kolekcija. Ypač mielas Siamo kačiukas. Švelnus ir minkštas pliušinis kačiukas. Įspūdingos, blizgančios, gilios akytės. Dydis - apie 13 cm.

  Sweet & Sassy serijos pliušinių žaislų iš Wild Republic...

  6,99 €
 • Wild Republic pliušinių žaislų paukščiukų kolekcija. Tikroviškai atrodanti ir kruopščiai pagaminta pliušinė liepsnelė. Surinkite visą šių nuostabių paukštelių kolekciją. Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas. Spustelėjus pasigirsta liepsnelei būdingas čiulbėjimas. Dydis: 13-16 cm. Veikia su baterijomis: 3 x LR44 (rinkinyje yra).

  Wild Republic pliušinių žaislų paukščiukų kolekcija. Tikroviškai...

  9,99 €
 • Wild Republic pliušinių žaislų paukščiukų kolekcija. Tikroviškai atrodanti ir kruopščiai pagaminta pliušinė didžioji zylė. Surinkite visą šių nuostabių paukštelių kolekciją. Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas. Spustelėjus pasigirsta šiai zylutei būdingas čiulbėjimas. Dydis: 13-16 cm. Veikia su baterijomis: 3 x LR44 (rinkinyje yra).

  Wild Republic pliušinių žaislų paukščiukų kolekcija. Tikroviškai...

  9,99 €
 • Ypač tikroviškas ir kruopščiai pagamintas Wild Republic pliušinis žaislas - mėlynoji zylė. Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas. Spustelėjus pasigirsta šiai zylutei būdingas čiulbėjimas. Dydis: 13-16 cm.

  Ypač tikroviškas ir kruopščiai pagamintas Wild Republic pliušinis...

  9,99 €
 • Minkštas ir švelnus rankų darbo paukščiukas kikilis. Spustelėjus pasigirsta specifinis paukščiuko čiulbėjimas. Itin realistiška išvaizda. Dydis: 13-16 cm.

  Minkštas ir švelnus rankų darbo paukščiukas kikilis. Spustelėjus...

  9,99 €
 • Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas mormonas. Spustelėjus pasigirsta specifinis paukščiuko čiulbėjimas. Itin realistiška išvaizda. Dydis: 13-16 cm.

  Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas mormonas....

  9,99 €
 • Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas sakalas keleivis. Spustelėjus pasigirsta specifinis paukščiuko čiulbėjimas. Itin realistiška išvaizda. Dydis: 13-16 cm.

  Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas sakalas...

  9,99 €
 • Minkšta ir švelni pliušinė rankų darbo laukinė antis. Spustelėjus pasigirsta anties kvaksėjimas. Itin realistiška išvaizda. Dydis: 13-16 cm.

  Minkšta ir švelni pliušinė rankų darbo laukinė antis. Spustelėjus...

  9,99 €
 • Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas šelmeninė kregždė. Spustelėjus pasigirsta čiulbėjimas būdingas tik šelmeninei kregždei. Itin realistiška išvaizda. Dydis: 13-16 cm.

  Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas šelmeninė...

  9,99 €
 • Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas strazdas giesmininkas. Spustelėjus pasigirsta tik strazdui giesmininkui būdingas čiulbėjimas. Itin realistiška išvaizda. Dydis: 13-16 cm.

  Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas strazdas...

  9,99 €
 • Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas juodasis strazdas. Spustelėjus pasigirsta specifinis juodojo strazdo čiulbėjimas. Itin realistiška išvaizda. Dydis: 13-16 cm.

  Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas juodasis...

  9,99 €
 • Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas žaliukė. Spustelėjus pasigirsta specifinis paukščiuko čiulbėjimas. Itin realistiška išvaizda. Dydis: 13-16 cm.

  Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas žaliukė....

  9,99 €
 • Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas. Spustelėjus pasigirsta specifinis paukščiuko čiulbėjimas. Itin realistiška išvaizda. Dydis: 13-16 cm.

  Minkštas ir švelnus rankų darbo pliušinis paukščiukas. Spustelėjus...

  9,99 €
 • Minkštas ir švelnus. Didelės gyvos akys Dydis: 15 cm.

  Minkštas ir švelnus. Didelės gyvos akys Dydis: 15 cm.

  7,90 €
 • Lokiukas itin minkštas ir švelnus. Ypač realistiškos išvaizdos. Dydis: 18 cm.

  Lokiukas itin minkštas ir švelnus. Ypač realistiškos išvaizdos....

  7,90 €
 • Minkštas ir švelnus. Ypač realistiškos išvaizdos. Purus kailiukas. Dydis: 18 cm.

  Minkštas ir švelnus. Ypač realistiškos išvaizdos. Purus kailiukas....

  7,90 €
 • Minkštas ir švelnus. Ypač realistiškos išvaizdos. Ryškios spalvos ir purus kailiukas. Dydis: 18 cm.

  Minkštas ir švelnus. Ypač realistiškos išvaizdos. Ryškios spalvos...

  7,90 €
 • Mažas ypač mielas rainas pliušinis kačiukas. Akytės gilios ir ryškiai žalios, kailiukas švelnus ir minkštas. Minkštas ir švelnus - tobulas glaustymuisi. Gyvos spalvos. Ypač realistiškos išvaizdos. Dydis: 18 cm.

  Mažas ypač mielas rainas pliušinis kačiukas. Akytės gilios ir...

  7,90 €
 • Minkštas ir švelnus pliušinis žaislas. Itin realistiškos išvaizdos. Gyvos ir natūralios spalvos. Dydis: 18 cm.

  Minkštas ir švelnus pliušinis žaislas. Itin realistiškos...

  7,90 €
 • Minkštas ir švelnus. Ryškios ir smagios spalvos. Skirtingų spalvų didelės ir ryškios akys. Dydis: 15 cm.

  Minkštas ir švelnus. Ryškios ir smagios spalvos. Skirtingų spalvų...

  9,90 €
 • Gepardas itin minkštas su švelniu kailiuku. Ryškios ir smagios spalvos. Skirtingų spalvų didelės ir ryškios akys. Dydis: 15 cm.

  Gepardas itin minkštas su švelniu kailiuku. Ryškios ir smagios...

  9,90 €
 • Minkšta ir švelni. Ryškios ir smagios spalvos. Skirtingų spalvų didelės ir ryškios akys. Dydis: 15 cm.

  Minkšta ir švelni. Ryškios ir smagios spalvos. Skirtingų spalvų...

  9,90 €
 • Minkštas ir švelnus - tobulas glaustymuisi. Gyvos spalvos. Ypač realistiškos išvaizdos. Dydis: 20 cm.

  Minkštas ir švelnus - tobulas glaustymuisi. Gyvos spalvos. Ypač...

  10,99 €
 • Minkštas ir švelnus. Didelės žalios gyvos akys Dydis: 13 cm.

  Minkštas ir švelnus. Didelės žalios gyvos akys Dydis: 13 cm.

  6,90 €
 • Minkštas ir švelnus. Didelės gyvos ir blizgios akys. Ryškios smagios spalvos. Dydis: 13 cm.

  Minkštas ir švelnus. Didelės gyvos ir blizgios akys. Ryškios...

  6,90 €
Rodoma 1 - 40 iš 40 dalykų