Pradžia > >>Merino vilnos gaminiai

 Yra 6 prekės(-ių).

Merino vilnos gaminiai

Merino vilna – ekologiškas pluoštas iš merinosų avių vilnos. Tai purus, pralaidūs orui, minkštas ir švelnus audinys. Išsiskiriantis tuo, jog puikiai išlaiko šilumą - palaiko optimalią kūno temperatūrą. Merino vilna ne tik gerai sugeria drėgmę, bet tuo pačiu ją ir palaipsniui išgarina. Leidžia suprakaitavusiam kūnui vėsti pamažu ir apsaugoti jį n...

Merino vilna – ekologiškas pluoštas iš merinosų avių vilnos. Tai purus, pralaidūs orui, minkštas ir švelnus audinys. Išsiskiriantis tuo, jog puikiai išlaiko šilumą - palaiko optimalią kūno temperatūrą. Merino vilna ne tik gerai sugeria drėgmę, bet tuo pačiu ją ir palaipsniui išgarina. Leidžia suprakaitavusiam kūnui vėsti pamažu ir apsaugoti jį nuo peršalimo. Merino vilna turi antibakterinių savybių, sugeria kvapus ir neutralizuoja toksinus. Tinka dėvėti mažiems vaikams arba jautrios odos žmonėms.

Daugiau
 • Rodyti:
 • Kūdikio siaustinukas pagamintas iš 100 % aukščiausios kokybės merino vilnos. Puikiai išlaiko kūno temperatūrą, leidžia odai kvėpuoti, yra ypač minkštas ir patogus. Pagaminta Lietuvoje.

  Kūdikio siaustinukas pagamintas iš 100 % aukščiausios kokybės...

  9,99 €
 • Pagaminta Lietuvoje. 100 % merino vilna.

  Pagaminta Lietuvoje. 100 % merino vilna.

  19,99 €
 • Pagaminta Lietuvoje Dydžiai: 9cm, 10cm

  Pagaminta Lietuvoje Dydžiai: 9cm, 10cm

  6,50 €
 • Pagaminti Lietuvoje Dydis 10cm

  Pagaminti Lietuvoje Dydis 10cm

  9,99 €
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų