Pradžia > >Herojai

Subkategorijos

 • Rodyti:
puslapyje
 • -10%

  BEN 10 laikrodis OMNITRIX DELUXE - leis pasiversti į vieną iš 10 ateivių herojų! DELUXE variantas turi dar daugiau funkcijų, galimybių nei standartinis OMNITRIX laikrodis.  OMNITRIX laikrodis suteikia Benui galimybę pasiversti į vieną 10 ateivių herojų, kurių kiekvienas turi savo ypatingas galias. Benui pasukus laikrodžio ratuką, jis pasirenka ateivį,...

  BEN 10 laikrodis OMNITRIX DELUXE - leis pasiversti į vieną iš 10...

  34,99 € 31,49 €
 • BEN 10 laikrodis OMNITRIX - padės pasiversti į vieną iš 10 ateivių kovotojų! OMNITRIX gali pasirodyti kaip dar vienas "kietai" atrodantis laikrodis, tačiau Benui jį atradus, paaiškėja, kad jis yra iš kitos galaktikos! OMNITRIX laikrodis suteikia Benui galimybę pasiversti į vieną 10 ateivių herojų, kurių kiekvienas turi savo ypatingas galias. Benui pasukus...

  BEN 10 laikrodis OMNITRIX - padės pasiversti į vieną iš 10 ateivių...

  17,99 €
 • Žiūrėkite, ką šuniukai patruliai aptiko keliaudami per džiungles. Apleistoje beždžionių šventykloje tyko daug paslapčių ir netikėtumų. Be to, ji lengvai transformuojama į patrulių centrą, kur šunyčiai gali ruoštis savo naujai misijai. Žaidimų centras su garso ir šviesos efektais. Rinkinyje taip pat rasite: mašiną, beždžionėlės ir šuniuko figūrėles. Veikia...

  Žiūrėkite, ką šuniukai patruliai aptiko keliaudami per džiungles....

  65,99 €
 • Leiskitės į žygį po džiungles kartu su Paw Patrol šunyčiais patruliais. Nepasiklysti jums padės naujasis šuniukas Pėdsekys. Rinkinyje - mašina ir šuniuko figūrėlė. Pagaminta iš saugaus, koybiško plastiko.

  Leiskitės į žygį po džiungles kartu su Paw Patrol šunyčiais...

  15,99 €
 • Šunyčio Rubble geltonasis buldozeris - konstruktorius. Su šuniuko figūrėle ir 3 konstruktoriaus kaladėlėmis rinkinyje. Gali būti derinamas su kitais Paw Patrol konstruktoriais. Rinkinyje - mašina, šuniuko figūrėlė, 3 konstruktoriaus blokeliai. Pagaminta iš saugaus, koybiško plastiko. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

  Šunyčio Rubble geltonasis buldozeris - konstruktorius. Su šuniuko...

  14,99 €
 • Žaislinis Paw Patrol buldozeris su garsais ir šviesomis, bei šuniuko Rubble figūrėlė rinkinyje. Puikus šuniukų patrulių gerbėjų kolekcijos papildymas. Tikroviški statybinės technikos garso efektai. Šviečiančios signalinės lemputės. Įvairiai lankstomas kaušas ir kilnojamas grąžtas. Veikia su baterijomis: 2 x 1.5V AAA (pridedamos).

  Žaislinis Paw Patrol buldozeris su garsais ir šviesomis, bei...

  28,99 €
 • Paw Patrol rinkinys su gaisrinės mašina ir apžvalgos bokštu. Didelis žvalgymo bokštas - konstruktorius, sudarytas iš stambių detalių, todėl tinkamas žaisti net mažyliams nuo 1 metų. Bokšto stogas atsidaro, ir gali būti naudojamas konstruktoriaus detalėms sudėti. Rinkinyje taip pat rasite šuniuko Maršalo figūrėlę. 28 dalių rinkinys. Apžvalgos aikštelės...

  Paw Patrol rinkinys su gaisrinės mašina ir apžvalgos bokštu....

  37,99 €
 • Paw Patrol "Pup to Hero" rinkinys su nameliu ir linksmąja šunyte Stela. Stebėkite, kaip su šiuo stebuklingu nameliu ji akimirksniu virsta žygdarbiams pasiruošusia Skye. Rinkinyje - namelis ir 2 šuniukų figūrėlės. Namelio dydis - apie 11 x 11,5 x 12 cm.

  Paw Patrol "Pup to Hero" rinkinys su nameliu ir linksmąja šunyte...

  18,99 €
 • Šunyčiai patruliai visada pasiruošę! "Pup to Hero" rinkinys su nameliu. Stebėkite, kaip su šiuo stebuklingu nameliu šuniukas Markas akimirksniu tampa žygdarbiams pasiruošusiu maršalu. Rinkinyje - namelis ir 2 šuniukų figūrėlės. Namelio dydis - 11 x 11,5 x 12 cm.

  Šunyčiai patruliai visada pasiruošę! "Pup to Hero" rinkinys su...

  18,99 €
 • Tiesiai iš filmuko "Šunyčiai patruliai" - paspiriama policijos mašina su šunyčio figūrėle priekyje. Su garso ir muzikos efektais bei šviesos signalais. Su tikroviškais dizaino elementais, kokybiška ir patvari konstrukcija. Su daiktadėže po sėdyne. Su rankena nugaroje  - atramai arba stūmimui. Saugus, kokybiškas plastikas. Maksimalus naudotojo svoris - 20...

  Tiesiai iš filmuko "Šunyčiai patruliai" - paspiriama policijos...

  47,99 €
 • Superherojė Nuodingoji Gebenė - labiau mėgsta augalų, o ne žmonių kompaniją. Įdomus kostiumas su augalų motyvais. Lelės dydis - 30 cm.

  Superherojė Nuodingoji Gebenė - labiau mėgsta augalų, o ne žmonių...

  28,99 €
 • Superherojė Nuostabioji - visada pasiruošusi kovai su Superblogiu. Puošnus kostiumas - tikra karingoji amazonė. Lelės dydis - apie 30 cm.

  Superherojė Nuostabioji - visada pasiruošusi kovai su Superblogiu....

  28,99 €
 • Superherojė Šikšnosparnė su įspūdingu kostiumu ir aksesuarais.

  Superherojė Šikšnosparnė su įspūdingu kostiumu ir aksesuarais.

  28,99 €
 • Nuotaikingieji "Super Wings" filmuko herojai jau čia! Jett, Donnie, Dizzy ir Jerome pasiruošę pristatyti siuntas į bet kurį pasaulio kraštą. Lėktuvėliai kelių veiksmų pagalba transformuojami į robotukus. Ypač greitas Džeromas - niekur neskuba, nes visada visur suspėja. Figūrėlė transformeris - robotukas arba lėktuvėlis. Kokybiškas, saugus plastikas....

  Nuotaikingieji "Super Wings" filmuko herojai jau čia! Jett, Donnie,...

  18,99 €
 • Nuotaikingieji "Super Wings" filmuko herojai jau čia! Jett, Donnie, Dizzy ir Jerome pasiruošę pristatyti siuntas į bet kurį pasaulio kraštą. Lėktuvėliai kelių veiksmų pagalba transformuojami į robotukus. Sraigtasparniukas Dizė - jautri ir dėmesinga, jai pavedamos kruopštumo reikalaujančios užduotys. Figūrėlė transformeris - robotukas arba lėktuvėlis....

  Nuotaikingieji "Super Wings" filmuko herojai jau čia! Jett, Donnie,...

  18,99 €
 • Nuotaikingieji "Super Wings" filmuko herojai jau čia! Jett, Donnie, Dizzy ir Jerome pasiruošę pristatyti siuntas į bet kurį pasaulio kraštą. Lėktuvėliai kelių veiksmų pagalba transformuojami į robotukus. Sunkiasvoris Donis - stiprus ir galingas, visiems skubantis į pagalbą. Figūrėlė transformeris - robotukas arba lėktuvėlis. Kokybiškas, saugus plastikas....

  Nuotaikingieji "Super Wings" filmuko herojai jau čia! Jett, Donnie,...

  18,99 €
 • Nuotaikingieji "Super Wings" filmuko herojai jau čia! Jett, Donnie, Dizzy ir Jerome pasiruošę pristatyti siuntas į bet kurį pasaulio kraštą. Lėktuvėliai kelių veiksmų pagalba transformuojami į robotukus. Raudonasis lėktuvėlis Džetas - visada linksmas ir visiems pakeliantis nuotaiką. Figūrėlė transformeris - robotukas arba lėktuvėlis. Kokybiškas, saugus...

  Nuotaikingieji "Super Wings" filmuko herojai jau čia! Jett, Donnie,...

  18,99 €
 • Vaikų ypač mylimo animacinio filmuko "Maša ir lokys" herojė - mergaitė Maša. Lėlė minkštu kūneliu. Kokybiški, nuvelkami drabužėliai. Lėlytės dydis - 23 cm.

  Vaikų ypač mylimo animacinio filmuko "Maša ir lokys" herojė -...

  16,99 €
 • Stebuklingos, pačios tamsoje įsižiebiančios Glimmies figūrėlės. Surink jų visą kolekciją! 2 vnt. rinkinyje. Figūrėlės dydis apie 6 cm. Švyti tamsoje. Perkate vieną, atsitiktinai parenkamą 2 vnt. figūrėlių rinkinį. Norėdami konkrečių, nurodykite komentare užsakymo metu.

  Stebuklingos, pačios tamsoje įsižiebiančios Glimmies figūrėlės....

  9,99 €
 • Stebuklinga, pati tamsoje įsižiebianti Glimmies figūrėlė. Surink jų visą kolekciją! Figūrėlės dydis apie 6 cm. Švyti tamsoje. Perkate vieną, atsitiktinai parenkamą figūrėlę. Norėdami konkrečios, nurodykite komentare užsakymo metu.

  Stebuklinga, pati tamsoje įsižiebianti Glimmies figūrėlė. Surink jų...

  4,99 €
 • Ypatingas ir sebuklingas Glimmies namelis su šviečiančia figūrėle rinkinyje. Kai figūrėlė uždaroma namelyje, ji stebuklingai įsižiebia, o šviesoje - vėl užgęsta. Figūrėlės dydis apie 6,5 cm. Namelio dydis - apie 12 x 11 x 6 cm. Nameliai gali būti jungiami vieni su kitais, specialių šonuose esančių žvaigždės formos laikiklių pagalba, ir kabinami - taip...

  Ypatingas ir sebuklingas Glimmies namelis su šviečiančia figūrėle...

  9,99 €
 • Žaižaruojantis Glimmies žibintas su magiška figūrėle rinkinyje. Kai figūrėlė uždaroma žibinte, ji stebuklingai įsižiebia. Žibintas išsilanksto ir pilnai atsidaro, pavirsdamas debesų lovele  ir žvaigždžių lietaus dušu figūrėlei. Žibinto dydis - apie 15 x 14 x 16 cm.

  Žaižaruojantis Glimmies žibintas su magiška figūrėle rinkinyje. Kai...

  17,99 €
 • Hatchimals Colleggtibles - kolekciniai Hatchimals kiaušiniai, kuriuose gyvena - daugiau negu 70 rūšių skirtingų gyvūnėlių. Kuris viduje? Tai staigmena. 2 kiaušiniai su gyvūnėliu viduje ir lizdelis. Imitacinis kiaušinio lukštas dūžta - nenumeskite kiaušinio!

  Hatchimals Colleggtibles - kolekciniai Hatchimals kiaušiniai,...

  8,99 €
 • Robotas transformuojasi tik per 1 žingsnį. Mašinos ilgis 11 cm. Parsisiuntęs „Transformers“ žaidimą į savo išmanųjį telefoną nuskanuok transformerio figūrėlę ir lauk staigmenų! Užsakymo lange esančiuose komentaruose nurodykite norimą modelį.

  Robotas transformuojasi tik per 1 žingsnį. Mašinos ilgis 11 cm....

  16,99 €
 • Robotas  per 11 žingsnių transformuojasi į automobilį. Figūrėlės aukštis apie 13 cm. Transformeris kartu su ginklu. Parsisiuntęs „Transformers“ žaidimą į savo išmanųjį telefoną nuskanuok transformerio figūrėlę ir lauk staigmenų! Užsakymo lange esančiuose komentaruose nurodykite norimą modelį.

  Robotas  per 11 žingsnių transformuojasi į automobilį. Figūrėlės...

  23,99 €
 • Robotas 5 žingsniais transformuojasi į automobilį. Figūrėlės aukštis apie 7 cm. Parsisiuntęs „Transformers“ žaidimą į savo išmanųjį telefoną nuskanuok transformerio figūrėlę ir lauk staigmenų! Užsakymo lange esančiuose komentaruose nurodykite norimą modelį.

  Robotas 5 žingsniais transformuojasi į automobilį. Figūrėlės...

  10,99 €
 • Robotas transformeris Kamanė su „mėlynojo stiklo“ kardu. Robotas 7 žingsniais transformuojasi į automobilį. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir metalo. Figūrėlės aukštis: 19 cm.

  Robotas transformeris Kamanė su „mėlynojo stiklo“ kardu. Robotas 7...

  14,99 €
 • Dėžutė su guminėmis dinozaurų figūrėlėmis. Figūrėlių dydis: 6-7 cm. Dėžutės aukštis: 23 cm.

  Dėžutė su guminėmis dinozaurų figūrėlėmis. Figūrėlių dydis: 6-7...

  2,99 €
 • Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Figūrėlės aukštis 7,5 cm. Kaina nurodyta už 1 vnt. Jeigu norite įsigyti konkrečios spalvos prekę nurodykite tai užsakymo lange esančiame komentare.

  Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Figūrėlės...

  11,99 €
 • Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Pakuotės matmenys: 9 x 2 x 15 cm. Kaina nurodyta už 1 vnt. Jeigu norite įsigyti konkrečios spalvos prekę nurodykite tai užsakymo lange esančiame komentare.

  Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Pakuotės...

  20,49 €
 • Rinkinyje žmogaus voro figūrėlė, motociklas ir plokštelės paleidėjas. Kai paleidėjas nenaudojamas - tvirtinasi prie motociklo. Figūrėlės aukštis: 9,5 cm. Pakuotės matmenys: 15,6 x 15 x 24,4 cm

  Rinkinyje žmogaus voro figūrėlė, motociklas ir plokštelės...

  19,99 €
 • Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Pakuotės matmenys: 10,7 x 3,8 x 17,2 cm Kaina nurodyta už 1 vnt. Jeigu norite įsigyti konkrečios spalvos prekę nurodykite tai užsakymo lange esančiame komentare.

  Žaislinė mašinėlė transformuojasi į robotą transformerį. Pakuotės...

  9,99 €
 • Rinkinyje 2 ponių figūrėlės ir unikalūs priedai! Kiekvienas rinkinėlis su priedais , kurie atspindi animaciniame filme My Little Pony / „Mano mažasis ponis“ įvykusius įvykius. Ponio aukštis: 7,6 cm.

  Rinkinyje 2 ponių figūrėlės ir unikalūs priedai! Kiekvienas...

  25,99 €
 • Mažasis ponis tai vaikiško serialo My Little Pony / „Mano mažasis ponis“ herojus. Ilgaplaukis ponis kartu su plaukų puošimo ir priežiūros reikmenimis. Ponio dydis: 7,6 cm. Užsakymo lange komentaruose nurodykite norimą ponį.

  Mažasis ponis tai vaikiško serialo My Little Pony / „Mano mažasis...

  16,99 €
 • Dėlionę sudaro 100 detalių. Delionės matmenys: 40,8 x 27,6 cm.

  Dėlionę sudaro 100 detalių. Delionės matmenys: 40,8 x 27,6 cm.

  4,49 €
 • Dėlionę sudaro 24 detalės. MAXI detalės itin didelės - paprasčiau sujungiamos. Dėlionės matmenys: 60 x 40 cm.

  Dėlionę sudaro 24 detalės. MAXI detalės itin didelės - paprasčiau...

  6,99 €
 • Dėlionę sudaro 24 detalės. MAXI detalės itin didelės - paprasčiau sujungiamos. Dėlionės matmenys: 60 x 40 cm.

  Dėlionę sudaro 24 detalės. MAXI detalės itin didelės - paprasčiau...

  6,99 €
 • Dėlionę sudaro 60 detalių. Delionės matmenys: 33 x 22 cm.

  Dėlionę sudaro 60 detalių. Delionės matmenys: 33 x 22 cm.

  3,49 €
 • Dėlionę sudaro 60 detalių. Delionės matmenys: 33 x 22 cm.

  Dėlionę sudaro 60 detalių. Delionės matmenys: 33 x 22 cm.

  3,49 €
 • Dėlionę „Trolls“ sudaro 180 detalių. Ryškios spalvos, kokybiška detalių medžiaga. Dėlionės matmenys: 22 x 31,5 cm.

  Dėlionę „Trolls“ sudaro 180 detalių. Ryškios spalvos, kokybiška...

  3,99 €
 • Žaismingi riedučiai puošti animacinio filmo „Ledo šalis“ tematika. Silikoniniai ratukai puikiai sulimpa su paviršiumi. Riedučių dydis reguliuojamas. Pagaminti pagal B EN13843 / EN13899 standartą. Rekomenduojamas svoris: nuo 20 iki 60 kg. Riedučių matmenys: 36 x 11 x 42 cm. Svoris: 2,3 kg. Rekomenduojamas amžius: 6 metai+

  Žaismingi riedučiai puošti animacinio filmo „Ledo šalis“ tematika....

  27,99 €
 • Rinkinį sudaro: ponio „Mados takas“, ponis ir aprangos komplektėliai. 3 išskirtinai madingi aprangos komplektai poniui. Ponis juda „mados taku“ stumdant žemiau esančią širdutės formos svirtelę. Ponio dydis: 7,6 cm.

  Rinkinį sudaro: ponio „Mados takas“, ponis ir aprangos...

  32,99 €
 • Išpardavimas! -20%

  Itin realistiškas valdomas žaislinis dinozauras! Didžiulio tiranozauro ilgis net 53 cm. Tamsoje šviečianti galva. Dinozauras riaumoja, vaikšto ir judina galvą. Tikroviška oda pagaminta iš guminio audinio. Matmenys: 53 x 27 x 10 cm

  Itin realistiškas valdomas žaislinis dinozauras! Didžiulio...

  45,99 € 36,79 €
 • Išpardavimas! -25%

  Beveik 1 metro ilgio, baltas-pilkas robotas dinozauras, sklandžiai vaikščiojantis ant dviejų kojų bei realiai judantis visu kūnu Laukinis charakteris su 3 atskirais rėžimais: medžiotojo, slapstymosi ir žaidimų Valdomas ir jūsų išmaniuoju telefonu (IOS ir Android)

  Beveik 1 metro ilgio, baltas-pilkas robotas dinozauras, sklandžiai...

  139,00 € 104,25 €
Rodoma 1 - 48 iš 50 dalykų