Pradžia > >>Garsiniai šautuvai

Filtras

 Yra 6 prekės(-ių).

 • Rodyti:
 • Tikroviškai atrodantis žaislinis automatas su šovinių dėtuve, optiniu taikikliu, tikrovišku šaudymo garsu ir šviesos efektais. Šautuvo ilgis apie 58 cm. Realistiškas garsas ir šviesos efektai. Veikia su baterijomis: 3 x AA 1,5V (rinkinyje nėra)

  Tikroviškai atrodantis žaislinis automatas su šovinių dėtuve,...

  10,99 €
 • -30%

  Lazeriniai šautuvai su garsais ir vibracija - su šiuo rinkiniu galėsite žaisti tikrus kosminiusk karus! Lazeriniai šautuvai turi integruotus jutiklius, kurių pagalba jei pataikysite priešininko šautuvą - jo gyvybių skaičius sumažės - laimės tas, kuris paskutinis išsaugos gyvybes! Šautuvai skleidžia itin realistiškus garsus, šaudant jaučiama vibracija,...

  Lazeriniai šautuvai su garsais ir vibracija - su šiuo rinkiniu...

  39,99 € 27,99 €
 • Išpardavimas! -20%

  Įspūdingas kaubojaus reikmenų rinkinys Laukinių Vakarų istorijomis besižavintiems mažiesiems kaubojams. Supakuotas gražioje dėžutėje - pradžiugins bet kurį berniuką. 15 dalių rinkinyje rasite: 57,5 cm ilgio šautuvą, du 19 cm revolverius su dėklais 20 cm žaislinį peilį, antrankius, 78 cm ilgio lasą Kaubojaus skrybėlę, kaklaskarę, diržą, pentinus ant batų...

  Įspūdingas kaubojaus reikmenų rinkinys Laukinių Vakarų istorijomis...

  20,99 € 16,79 €
 • Neperšaunama liemenė. Policininko ženklelis. Žiūronai. Švilpukas. Laikrodis. Antrankiai. Racija. Veido kaukė. Šautuvas.

  Neperšaunama liemenė. Policininko ženklelis. Žiūronai. Švilpukas....

  15,99 €
 • Įspūdingo dydžio - net 69cm ilgio Su garso ir šviesos efektais Vibruoja Ginklo apkaba bei papildoma rankenėlė nuimama Šaudant vamzdis ginklo gale ne tik šviečia bet ir juda! Rinkinyje yra baterijos.

  Įspūdingo dydžio - net 69cm ilgio Su garso ir šviesos efektais...

  15,99 €
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų