Dinozauro tampri figūrėlė „Heroes of Goo Jit Zu: T-Rex XXL”

Ypatinga kaina 14,99 € Kaina 48,99 €
Yra vietoje | Pristatymas 1-2 d.d.
Kodas
41307

Susipažinkite su Supagoo tiranozauru T.Rex - didesniu, geresniu ir tampresniu! Supagoo tiranozauras yra milžiniškas! Jis siekia net 19,5 cm aukščio. Dabar ištrūkęs iš savo aptvaro, jis klajoja po salą ieškodamas grobio. Griebkite ir tempkite tiranozauro rankas ir kojas. Supagoo tiranozauras turi unikalią tamprią masę. Tempkite ir suspauskite jo kūną ir pamatysite, kaip jo kaulais užpildyta tampri masė juda viduje! Ši neįtikėtinai realistiška priešistorinė būtybė gali išsitempti iki 3 kartų savo įprasto dydžio!

  • Goo Jit Zu Jurassic World Hero - tiranozauras yra super tamprus ir super tempiamas. Šis milžiniškas dinozauras gali išsitempti iki 3 kartų savo dydžio! Vaikai gali griebti tiranozauro uodegą ir kojas. Jie bus nustebinti, kaip ilgai jis gali išsitempti! Kai jie paleis, jis grįš į savo pradinę formą ir dydį! Spaudžiant ir tempiant jų rankas, kojas ir kūną, matysite, kaip tampri masė juda jų viduje.
  • Unikali tampri masė! Supagoo tiranozauras yra nepanašus į nieką kitą! Jis turi unikalią tamprią masę. Vaikui spaudžiant ir tempiant jo rankas, kojas ir kūną, matysite, kaip jo tampri masė juda viduje. Atidžiai žiūrint, pamatysite, kaip jo tampri masė juda kaulai! Su jo tampriu, tampriu kūnu, rankomis ir kojomis, jis suteikia vaikams naują būdą žaisti. Ir svarbiausia, nėra netvarkos!
  • Didžiausias visų laikų mėsėdis, tiranozauras, laisvai klajoja po Isla Nublar ieškodamas grobio. Jo didžiuliai žandikauliai gali atsidaryti ir užsidaryti „Chomp Attack“ atakai! Vaikai gali žaisti ir kovoti su juo prieš kitus dinozaurus, naudodamiesi jo galingais kramtymo žandikauliais!

 


*Atkreipiame dėmesį: reali prekės spalva gali nežymiai skirtis priklausomai nuo Jūsų įrenginio ekrano nustatymų. Prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas630996413074
Gamintojo šalisJAV
Prekinis ženklasJurassic World
AmžiusNuo 4 metų
LytisBerniukams
Pakuotės išmatavimai22 x 22 x 7 cm
Pristatymas1-2 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Prekinis ženklasHasbro
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:Dinozauro tampri figūrėlė „Heroes of Goo Jit Zu: T-Rex XXL”
Jūsų atsiliepimas