71765 LEGO® NINJAGO Nindzių ultra kombo robotas

Lego
Ypatinga kaina 84,99 € Kaina 94,99 €
Pristatymas per 1-3 darbo dienas
Kodas
71765

Nuostabus keturi viename transporto priemonių žaidimų rinkinys su roboto, tanko, reaktyvinio variklio ir automobilio žaislais, taip pat septyniomis minifigūrėlėmis, kad NINJAGO® gerbėjai galėtų mėgautis nuostabiais nuotykiais.

Suvienykite jėgas su Jay, Kai, Zane ir Cole, kad sukurtumėte įspūdingą keturi viename transporto priemonę, kuri stos į kovą su gyvatėmis! Vieni patys nindzės neprilygsta Kobra mechanikui ir Smaugliui naikintojui, tačiau turėdami robotą, tanką, automobilį ir reaktyvinį lėktuvą, jie gauna galingą kovos mašiną! Už misijos įvykdymą būsite apdovanoti kolekcionuojama komandinio darbo juosta.

  • Kodas, serija: 71765 LEGO® Ninjago
  • Rekomenduojamas amžius nuo 9 metų

Devynerių metų ir vyresnio amžiaus vaikai liks sužavėti ištisas valandas žaisdami įdomius nindzių įvykius su šiuo nindzių ultra kombo roboto (71765) keturi viename transporto priemonės žaidimų rinkiniu. Šis roboto žaislas yra galingas kovos mašina ir susideda iš roboto, automobilio, tanko ir reaktyvinio lėktuvo, su kuriais galima žaisti atskirai. Aukštos klasės konstravimo rinkinys su minifigūrėlėmis Šį nuostabų žaislą sudaro septynios minifigūrėlės: Kai, Jay, Zane ir Cole, taip pat Wu Bot ir piktųjų gyvačių duetas Kobra mechanikas ir Smauglys naikintojas, kad vaikai galėtų kurti nuostabius mūšius. Nuo 2022 metų sausio pasirodys naujovė, kai vaikai, nugalėję nindzių priešus ir įvykdę misiją, gaus kolekcionuojamą juostą. Konstravimo rinkiniai, kurie sužadins nindzių gerbėjų vaizduotę NINJAGO® žaislai nuvilios vaikus nuo ekranų į jaudinantį fantastinio veiksmo pasaulį. Čia jie gali veikti išvien su savo drąsiais nindzių herojais ir kovoti su blogio jėgomis naudodami didelę konstravimo rinkinių kolekciją, įskaitant robotus, drakonus ir šventoves.

• Keturi viename nindzių mūšio žaislas. LEGO® gerbėjai liks sužavėti pasinerdami į nindzių nuotykius su šiuo NINJAGO® nindzių ultra kombo roboto (71765) rinkiniu, kurį sudaro keturios skirtingos transporto priemonės.
• Septynios minifigūrėlės. Nindzių žaidimų rinkinyje yra Kai, Jay, Zane ir Cole, su kuriais bus galima atkurti veiksmo kupinus mūšius su piktųjų gyvačių duetu, kurį sudaro Kobra mechanikas ir Smauglys naikintojas, bei Wu Bot.
• Žaidimas be pertraukų. Roboto žaislas susideda iš keturių transporto priemonių: automobilio, tanko, reaktyvinio lėktuvo ir roboto, kurį galima atsiskirti ir su juo žaisti atskirai, todėl vaikai turės begalę žaidimo galimybių.
• Kolekcionuojama juosta. Nuo 2022 m. sausio mėn. pasirodys naujovė, kai vaikai, įvykdę misijas ir nugalėję gyvates, gaus komandinio darbo juostą, kurią bus galima uždėti ant roboto.
• Daugiau apdovanojimų. Ieškokite juostų septyniuose kituose NINJAGO® rinkiniuose, įskaitant Lloyd legendinio drakono (71766), Jay ir Nya lenktyninio automobilio EVO (71776) ir nindziu treniruočių šventovės (71767).
• Konstruokite ir žaiskite. Šis 1104 dalių nindzių žaidimų rinkinys leidžia vaikams nuo devynių metų amžiaus konstruoti žaidžiant nindzių istorijas su savo herojais.
• Žaiskite keliaudami. Daugiau nei 31 cm aukščio, šis keturi viename roboto žaislas tinka žaisti namie arba pasiimti pas draugą ir ten pratęsti veiksmą.
• Fantastinis veiksmas. LEGO® NINJAGO® žaislai leidžia vaikams atsitraukti nuo ekranų ir pabėgti į mistinį pasaulį, kuriame jie gali susiremti su blogio jėgomis.
• Aukšta kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai. 
• Visada patikimose rankose. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.


Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas5702017151625
Prekinis ženklasLego
AmžiusNuo 9 metų
LytisTinka visiems
Pakuotės išmatavimai37 x 35 x 10 cm
Pristatymas1-3 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:71765 LEGO® NINJAGO Nindzių ultra kombo robotas
Jūsų atsiliepimas