71757 LEGO® NINJAGO Lloyd nindzių robotas

Lego
9,99 €
Pristatymas per 1-3 darbo dienas
Kodas
71757

Supažindinkite keturių metų ir vyresnius vaikus su konstravimo pramoga LEGO® kaladėlėmis naudodami šį NINJAGO® kovos žaidimų rinkinį, kuriame yra žaislinis robotas ir dvi minifigūrėlės.

Suvienykite jėgas su Lloyd ir jo galingu robotu ir kovokite su piktąja gyvate Smaugliu naikintoju. Šokite į roboto kabiną su 2 dideliais kardais ženkite į jaudinančio veiksmo sūkurį. Oho – atsargiai! Įkyri gyvatė pasiruošusi kovoti su tavimi savo ilga aštria ietimi. Ar jums užteks įgūdžių ir jėgų ją nugalėti? Labai svarbu, kad triumfuotumėte, jei norite išgelbėti NINJAGO® miestą!

  • Kodas, serija: 71757 LEGO® Ninjago
  • Rekomenduojamas amžius nuo 6 metų

LEGO® gerbėjai nuo šešių metų amžiaus galės žaisti ištisas valandas veiksmo kupiną ir kvapą gniaužiantį nindzių žaidimą su šiuo įspūdingu Lloyd lenktyninių automobilio EVO (71763) žaidimų rinkiniu. Vaikai galės atnaujinti transporto priemonę trimis progresyviais etapais nuo bagio iki galingo šarvuoto nindzių automobilio su šaudyklėmis, galiniais aptakais su ašmenimis ir aukso plokštėmis. Gėrio ir blogio susirėmimai Šiame konstravimo rinkinyje yra trys minifigūrėlės: Lloyd, su kardu, Kora mechanikas ant keturračio su liepsnosvaidžiu ir Pitonas dinamitas su kovos elementu ir dinamito lazda. Nuo 2022 metų sausio pasirodys naujovė, kai vaikai, nugalėję nindzių priešus ir įvykdę misiją, gaus kolekcionuojamą juostą. Puikios dovanos mažiesiems nindzėms NINJAGO žaislai gali nuvilioti vaikus nuo ekranų į įtraukiantį fantastinio veiksmo pasaulį. Čia jie gali veikti išvien su savo drąsiais nindzių herojais ir kovoti su piktadariais naudodami stulbinančią konstravimo rinkinių kolekciją, įskaitant drakonus, robotus ir transporto priemones.

• Trys viename nindzių automobilio žaislas. Dovanokite LEGO® gerbėjams viską, ko reikia nindzių nuotykiams su šiuo NINJAGO® Lloyd lenktyninių automobilio EVO (71763) rinkiniu, kurį bus galima atnaujinti į tris skirtingus modelius.
• Trys minifigūrėlės. Tam, kad susirėmimuose netrūktų veiksmo, nindzių žaidimų rinkinyje yra Lloyd su kardu, Kobra mechanikas ant keturračio su liepsnosvaidžiu ir Pitonas dinamitas su kovos elementu ir dinamito lazda.
• Tobulinkite transporto priemonę. Nindzių automobilio žaislą galima paversti galingesniu ir greitesniu automobiliu su šarvais, auksinėmis šoninėmis plokštėmis, dviem šaudyklėmis ir galiniu aptaku su ašmenimis.
• Kolekcionuojama juosta. Nuo 2022 m. sausio mėn. pasirodys naujovė, kai vaikai, įvykdę misijas ir nugalėję gyvates, gaus prisitaikymo juostą, kurią bus galima uždėti ant automobilio.
• Daugiau apdovanojimų. Ieškokite juostų septyniuose kituose NINJAGO® rinkiniuose, įskaitant Jay griaustinio drakono EVO (71760), Zane galingojo roboto EVO (71761) ir Kai ugnies drakono EVO (71762).
• Konstruokite ir žaiskite. Šis 279 dalių nindzių žaidimų rinkinys leidžia vaikams nuo šešių metų amžiaus konstruoti žaidžiant nindzių istorijas su savo herojais
• Žaiskite kelyje. Daugiau nei 9 cm aukščio, 20 cm ilgio ir 14 cm pločio šis automobilio žaislas yra puikaus dydžio žaisti namuose ar pasiimti keliaujant.
• Atitrūkti leidžianti pramoga. LEGO® NINJAGO® žaislai leidžia vaikams panaudoti savo vaizduotę ir pasinerti į fantastinį pasaulį, kuriame jie gali inscenizuoti jaudinančias gėrio ir blogio kovas.
• Aukšta kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
• Visada patikimose rankose. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.


Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas5702017151618
Prekinis ženklasLego
AmžiusNuo 4 metų
LytisTinka visiems
Pakuotės išmatavimai19 x 14 x 5 cm
Pristatymas1-3 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:71757 LEGO® NINJAGO Lloyd nindzių robotas
Jūsų atsiliepimas