41421 LEGO® Friends Drambliuko gelbėjimas džiunglėse

Lego
18,99 €
Sandėlyje
Kodas
41421

Drambliuko nuotykių rinkinys leis vaikams smagiai žaisti valandų valandas.

Padovanoję šį žaislinį rinkinį supažindinkite vaikus su laukinės gamtos tyrinėjimų pasaulių. „LEGO® Friends“ didžiuojasi galėdami paremti „National Geographic“ tyrinėtojų darbą.

  • Kodas, serija: 41421 LEGO® Friends
  • Detalių skaičius: 203
  • Rekomenduojamas amžius nuo 6 metų.

Ruoškitės lenktynėms su laiku. Stephanie rado purvyne įstrigusį drambliuką. Jis pradėjo smukti dar giliau ir – o ne, link jo ropoja didžiulis baisus voras. Negalima delsti nė minutės! Imkis gudrybių ir kartu su Stephanie bei Emma sugalvok, kaip panaudoti sunkvežimį drambliukui išlaisvinti. Išlaisvinus drambliuką jam reikės specialios priežiūros – pamaitinkite jį buteliuku ir užkelkite ant priekabos, kad parvežtumėte atgal į džiunglių gelbėjimo bazę.

Tegul vaikai tampa didvyriais skubėdami į pagalbą pelkėje įstrigusiam drambliukui. Drambliuko gelbėjimas džiunglėse (41421) gausus daug savybių, įkvėpsiančių kūrybiškam žaidimui. Veikdami išvien su „LEGO® Friends“ mergaitėmis, vaikai galės pasinerti į nesibaigiančius nuotykius. „LEGO Friends“ didžiuojasi galėdami paremti „National Geographic“ tyrinėtojų darbą. Pirmyn į veiksmo sūkurį Automobilius mėgstantiems vaikams patiks leistis į nuotykius šauniu žaisliniu sunkvežimiu. Jame yra kastuvas purvui kasti ir kablys gyvūnui iš pelkės ištraukti. Nedidelė žaislinė priekaba prisikabina prie violetinio sunkvežimio, kad būtų galima saugiai ištraukti drambliuką. Tai puiki šventinė dovana vaikams, kurie mėgsta veiksmo kupiną žaidimą vaidmenimis. „LEGO Friends“ gyvūnų gelbėjimo rinkiniai išplečia vaikų pasaulėvaizdį ir leidžia pasinerti į kūrybiškų nuotykių sūkurį. Aukštųjų technologijų kūrimo pagalba „Instructions PLUS“ prieinamos nemokamoje LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje. Šis skaitmeninis interaktyvus vadovas turi priartinimo ir pasukimo įrankius, kurie padeda vaikams statyti. Tai nepaprastai šaunus būdas konstruoti!

• „LEGO® Friends“ didžiuojasi galėdami paremti „National Geographic“ tyrinėtojų darbą – jie remiasi savo kūrybiškumu, smalsumu ir aistra, kad apsaugotų nykstančias rūšis mūsų džiunglėse ir padėtų sukurti geresnį pasaulį mums visiems. 

• Padovanokite gyvūnus mylintiems vaikams džiunglių nuotykį su šiuo drambliuko gelbėjimo džiunglėse (41421) rinkiniu, kuriame yra miško scena ir sunkvežimis, sukurti įkvėpti bei kūrybiškai žaisti. 

• Šiame rinkinyje yra 2 sukonstruojamos lėlyčių figūrėlės, žaislinis drambliukas ir daug šaunių priedų, pvz., nešiojama radijo stotelė ir žaislinis vaikiškas buteliukas, įkvėpsiantys valandų valandas kūrybiškai pramogauti. 

• Vaikai gali panaudoti žaislinę nešiojamą radijo stotelę pagalbai iškviesti, nuvairuoti sunkvežimį į pelkę, su gerve ištraukti žaislinį drambliuką iš purvo ir tuomet jį pamaitinti bei pasirūpinti, kol nuveš drambliuką į saugią vietą. 

• Ieškote nuostabios gimtadienio arba šventinės dovanos dėl gyvūnų pakvaišusiems vaikams nuo 6 metų? Daugiau nebeieškokite. Šis žaidimo rinkinys yra puikus būdas supažindinti jaunuolius su „LEGO® Friends“ arba nudžiuginti jau esamus šio TV serialo gerbėjus. 

• Džiunglių scena yra daugiau kaip 10 cm aukščio ir 9 cm pločio, tad bus lengva padėti saugoti. Ji suderinama su visais LEGO® rinkiniais, tad vaikai galės nuvairuoti violetinį sunkvežimį prie bet kokių kitų jau turimų LEGO rinkinių. 

• Šiai džiunglių misijai įgyvendinti nereikia jokių baterijų – prireiks tik ištvermės, užsispyrimo ir „LEGO® Friends“ Stephanie ir Emma jūsų komandoje. 

• LEGO® rinkiniai pateikiami su aiškiomis instrukcijomis – tai puikūs konstruktoriai vaikams. Eikite į „Instructions PLUS“, esančias LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje, kuriose vaikai konstravimo metu galės priartinti, pasukti ir vizualizuoti šį modelį 

• Nuo pat 1958 metų LEGO® kaladėlės atitinka aukštos pramonės standartus ir griežtus„LEGO Group“ kokybės reikalavimus, kurie užtikrina, kad jos idealiai susijungtų ir lengvai atsiskirtų atėjus metui konstruoti naujus modelius. 

• LEGO® kaladėlės ir detalės išbandomos iki maksimumo siekiant užtikrinti, kad visi „LEGO Friends“ žaidimo rinkiniai atitiktų aukštus pasaulinius ir kokybės standartus. Galbūt su jais saugiai žaisti gali ir maži drambliukai...


Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas5702016619065
Prekinis ženklasLego
AmžiusNuo 6 metų
LytisMergaitėms
Pakuotės išmatavimai26.2 x 19.1 x 6.1
Pristatymas1-3 darbo dienos
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:41421 LEGO® Friends Drambliuko gelbėjimas džiunglėse
Jūsų atsiliepimas