10950 LEGO® DUPLO Ūkio traktorius ir gyvūnų priežiūra

Lego
17,50 €
Sandėlyje
Kodas
10950

Pramogos su traktoriumi avių ūkyje!

Mažyliams, kuriems patinka traktoriai ir gyvūnai, patiks nesibaigiančios išradingos pramogos ir žaismingas spalvingas žaidimas šiame guviame avių ūkyje.

  • Kodas, serija: 10950 LEGO® DUPLO®
  • Detalių skaičius: 27
  • Rekomenduojamas amžius nuo 2 metų.

Mažyliai ir jų globėjai gali užsiimti nesibaigiančiomis pramogomis, padėdami ūkyje ir prižiūrėdami atvirą zoologijos sodą. Rinkinyje yra traktorius su įrankių priekaba, 2 mielos avys, ūkininko bei vaiko figūrėlės. Vaikams žaidžiant gyvūnų priežiūrą, pvz., vežant maistą avims ir jas šeriant, jie tobulina smulkiosios motorikos ir socialinius įgūdžius bei pažįsta emocijas.

Parodykite mažyliams, kaip smagu važinėtis traktoriumi, rūpintis gyvūnais ir išradingai žaisti su LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros (10950) rinkiniu. Šis universalus traktoriaus rinkinys įkvepia neišsemiamoms kūrybiškoms pramogoms ir spalvingam žaidimui Žaismingas mokymasis ūkyjeMažyliai ir jų tėvai gali drauge praleisti daugybę smagių akimirkų, padėdami ūkyje ir prižiūrėdami atvirą zoologijos sodą. Rinkinyje yra traktorius su įrankių priekaba, 2 mielos avys, ūkininko b ei vaiko figūrėlės. Vaikams žaidžiant gyvūnų priežiūrą, pvz., vežant maistą avims ir jas šeriant, jie tobulina smulkiosios motorikos ir socialinius įgūdžius bei pažįsta emocijas. Su DUPLO žaidimo rinkiniais tėvai gali padėti mažiems vaikams mokytis naujų įgūdžių, žaisdami drauge.

•  Vairuodami traktorių ir šerdami avis su LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros (10950) rinkiniu, transporto priemones ir gyvūnus mylintys vaikai pasisems įkvėpimo ir išradingai žaisdami įgis pirmųjų įgūdžių.Rinkinį sudaro traktorius su priekaba, 2 avimis bei ūkininko ir vaiko figūrėlės, pritaikytos žaisti mažyliams. Taip pat pridedamas konstruojamas medis, ūkio įrankiai ir tikroviškas šieno ryšulys.Žaisdami ūkio darbus, pvz., veždami šieną avims ir jomis rūpin damiesi, vaikai tobulina smulkiosios motorikos bei socialinius įgūdžius ir susipažįsta su emocijomis.Puiki Kalėdų, šventinė, gimtadienio arba netikėta dovana vaikams nuo 2 metų amžiaus, kuriems patinka traktoriai, gyvūnai ir kūrybiškas žaidimas.Traktorius yra 15 cm ilgio, o medis – 11 cm aukščio. Su šiuo rinkiniu galima žaisti įvairiais būdais, be to, jis puikiai dera su visais kitais LEGO® DUPLO® ūkio žaislais.Konstravimo instrukcijas sudaro smagi iliustruota istorija su modeliais iš rin kinio, kuri suteiks papildomo džiaugsmo kūrybiškam konstravimui ir išradingam žaidimui.Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai pasižymi mažyliams pritaikytomis ypatybėmis, skatinančiomis nevaržomą žaidimą, kuriuo tėvai gali dalytis su mažyliais.LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų!LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus vaiko saugos standartus.


Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija.

Papildoma informacija
Barkodas5702016889475
Prekinis ženklasLego
AmžiusNuo 18 mėnesių
LytisTinka visiems
Pakuotės išmatavimai9.5 x 22.2 x 26.2 cm
Pristatymas1-3 darbo dienos (pristatymo terminas į DPD siuntų terminalus priklauso nuo paštomatų užimtumo)
Reitingas:
0%
Jūsų atsiliepimas apie:10950 LEGO® DUPLO Ūkio traktorius ir gyvūnų priežiūra
Jūsų atsiliepimas